Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Levharti Chomutov - Sokol Prazsky 08.12.2023

Reîmprospăta
Terminat 08/12 13:00
Runda 13
T
T1
T2
T3
T4
Levharti Chomutov CHO
86
21
22
20
23
Sokol Prazsky SOK
75
20
19
15
21

Cap la cap

Levharti Chomutov CHO
SOK Sokol Prazsky
Câștigă
Câștigă
2
3
Toate meciurile

Tabelul

Group West
# Echipa JJ C P TP P
1. Lions Jindrichuv Hradec
18 15 3 1676:1363 33
2. Slavoj Litomrrice
18 12 6 1463:1355 30
3. Sokol Prazsky
18 12 6 1515:1482 30
4. Lokomotiva Plzen
18 11 7 1416:1279 29
5. BK Wolves Radotin
18 10 8 1280:1378 28
6. Lynx Liberes
18 10 8 1408:1394 28
Promotion Round
# Echipa JJ C P TP P
1. Lions Jindrichuv Hradec
24 20 4 2227:1827 44
2. GAPA Hradec Kralove
24 19 5 2266:1832 43
3. Slavoj Litomrrice
24 17 7 1965:1814 41
4. Svitavi U23
24 16 8 2052:1826 40
5. Sokol Prazsky
24 15 9 1932:1934 39
6. Opava II
24 13 11 1906:1932 37
Relegation Round
# Echipa JJ C P TP P
1. USK II Praga
26 12 14 1971:1962 38
2. Polabi
26 10 16 2359:2270 36
3. Levharti Chomutov
26 9 17 2075:2186 35
4. SKB Zlin
26 9 17 2174:2354 35
5. SP Basket
26 8 18 1859:2030 34
6. Snakes Ostrava U23
26 8 18 1943:2308 34
Arată mai mult

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Levharti Chomutov
CHO - %
Sokol Prazsky
SOK - %

Predicții

Casă/Alocuință
Cea mai bună șansă de rezultat 65%
Mergeți la previziuni

Meciul de baschet Levharti Chomutov vs Sokol Prazsky - 08.12.2023 va avea loc în cadrul turneului Campionatul Cehiei. Prima ligă și va începe la 13:00. Pe fscore.ro fiecare fan va putea afla statisticile și rezultatele meciurilor de baschet. În plus, veți putea urmări online meciul de baschet Levharti Chomutov - Sokol Prazsky la calitate înaltă, fără înregistrare. Baschetul astăzi a devenit și mai accesibil tuturor utilizatorilor fscore.ro.

Meciul de baschet Levharti Chomutov - Sokol Prazsky

Puteți urmări transmisia live a meciului pe , precum și citi text difuzat pe fscore.ro. Pentru a nu rata meciul 08 Dec 2023 între echipele Levharti Chomutov - Sokol Prazsky adăugați meciul la "Meciurile mele". În acest fel, puteți găsi rapid meciul. De asemenea, permiteți site-ului să vă trimită o notificare care vă va anunța când începe meciul.

Meciuri de baschet

Următoarele meciuri ale echipei Levharti Chomutov și Sokol Prazsky : %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Levharti Chomutov :

  • Levharti Chomutov - MS Academy 10 Apr 2026 87:91 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • BK Napos Vysoka Nad Labem - Levharti Chomutov 29 Ma 2026 69:73 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • Olomouc - Levharti Chomutov 20 Ma 2026 71:72 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • Levharti Chomutov - Lions Jindrichuv Hradec 13 Ma 2026 85:114 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • MS Academy - Levharti Chomutov 06 Ma 2026 Campionatul Cehiei. Prima ligă

Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Sokol Prazsky :

  • BK Napos Vysoka Nad Labem - Sokol Prazsky 10 Apr 2026 59:85 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • Sokol Prazsky - MS Academy 27 Ma 2026 87:98 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • Lions Jindrichuv Hradec - Sokol Prazsky 20 Ma 2026 104:61 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • Sokol Prazsky - Olomouc 13 Ma 2026 Campionatul Cehiei. Prima ligă
  • Sokol Prazsky - BK Napos Vysoka Nad Labem 06 Ma 2026 91:93 Campionatul Cehiei. Prima ligă