Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Franța sub 19 - Noua Zeelandă 02.07.2017

Reîmprospăta
Terminat 02/07 09:30
T
T1
T2
T3
T4
Franța sub 19 FRA
80
21
15
21
23
Noua Zeelandă NZL
69
17
20
16
16

Cap la cap

Franța sub 19 FRA
NZL Noua Zeelandă
Câștigă
Câștigă
0
0

Acesta este primul meci al acestor echipe, datele vor apărea mai târziu.

Tabelul

Group A
# Echipa JJ C P TP P
1. Franța sub 19
3 3 0 229:177 6
2. Argentina până la 19 ani
3 2 1 227:208 5
3. Noua Zeelandă
3 1 2 227:235 4
4. Coreea de Sud până la 19 ani
3 0 3 212:275 3
Arată mai mult

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Franța sub 19
FRA - %
Noua Zeelandă
NZL - %

Meciul de baschet Franța sub 19 vs Noua Zeelandă - 02.07.2017 va avea loc în cadrul turneului Campionatul Mondial până la 19 ani și va începe la 09:30. Pe fscore.ro fiecare fan va putea afla statisticile și rezultatele meciurilor de baschet. În plus, veți putea urmări online meciul de baschet Franța sub 19 - Noua Zeelandă la calitate înaltă, fără înregistrare. Baschetul astăzi a devenit și mai accesibil tuturor utilizatorilor fscore.ro.

Meciul de baschet Franța sub 19 - Noua Zeelandă

Puteți urmări transmisia live a meciului pe , precum și citi text difuzat pe fscore.ro. Pentru a nu rata meciul 02 Iul 2017 între echipele Franța sub 19 - Noua Zeelandă adăugați meciul la "Meciurile mele". În acest fel, puteți găsi rapid meciul. De asemenea, permiteți site-ului să vă trimită o notificare care vă va anunța când începe meciul.

Meciuri de baschet

Următoarele meciuri ale echipei Franța sub 19 și Noua Zeelandă: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%

Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Franța sub 19:

  • Franța sub 19 - Serbia până la 19 ani 06 Iul 2025 93:96 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Franța sub 19 - Senegal până la 19 ani 06 Iul 2025 93:96 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Franța sub 19 - Mali până la 19 ani 05 Iul 2025 76:71 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • China până la 19 ani - Franța sub 19 04 Iul 2025 76:85 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Switzerland U19 - Franța sub 19 02 Iul 2025 86:79 Campionatul Mondial până la 19 ani

Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Noua Zeelandă:

  • Noua Zeelandă - Slovenia U19 06 Iul 2025 87:91 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Noua Zeelandă - SUA sub 19 05 Iul 2025 64:120 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Noua Zeelandă - Switzerland U19 04 Iul 2025 84:70 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Noua Zeelandă - China până la 19 ani 02 Iul 2025 99:86 Campionatul Mondial până la 19 ani
  • Serbia până la 19 ani - Noua Zeelandă 01 Iul 2025 103:97 Campionatul Mondial până la 19 ani