Girteka Logistics - Vilko Brolija 21.07.2021
Reîmprospăta
Terminat
21/07 12:55
Country:
Lituania
T
T1
T2
T3
T4
87
17
16
26
28
76
23
13
18
22
Cap la cap
Girteka Logistics
Vilko Brolija
Câștigă
Câștigă
0
0
Acesta este primul meci al acestor echipe, datele vor apărea mai târziu.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!
Cine va câștiga?
Votați pentru a vedea rezultatul
GIR
- %
VIL
- %
Meciul de baschet Girteka Logistics vs Vilko Brolija - 21.07.2021 va avea loc în cadrul turneului Campionatul Lituaniei. Liga regională și va începe la 12:55. Pe fscore.ro fiecare fan va putea afla statisticile și rezultatele meciurilor de baschet. În plus, veți putea urmări online meciul de baschet Girteka Logistics - Vilko Brolija la calitate înaltă, fără înregistrare. Baschetul astăzi a devenit și mai accesibil tuturor utilizatorilor fscore.ro.
Meciul de baschet Girteka Logistics - Vilko Brolija
Puteți urmări transmisia live a meciului pe , precum și citi text difuzat pe fscore.ro. Pentru a nu rata meciul 21 Iul 2021 între echipele Girteka Logistics - Vilko Brolija adăugați meciul la "Meciurile mele". În acest fel, puteți găsi rapid meciul. De asemenea, permiteți site-ului să vă trimită o notificare care vă va anunța când începe meciul.Meciuri de baschet
Următoarele meciuri ale echipei Girteka Logistics și Vilko Brolija: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Girteka Logistics:
- Girteka Logistics - PwC Lithuania 03 Sep 2021 0:0 Campionatul Lituaniei. Liga regională
- PwC Lithuania - Girteka Logistics 24 Aug 2021 75:89 Campionatul Lituaniei. Liga regională
- Girteka Logistics - Vilko Brolija 21 Iul 2021 87:76 Campionatul Lituaniei. Liga regională
Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Vilko Brolija:
- VKK Masonai - Vilko Brolija 01 Sep 2021 0:0 Campionatul Lituaniei. Liga regională
- VKK Masonai - Vilko Brolija 18 Aug 2021 73:56 Campionatul Lituaniei. Liga regională
- Girteka Logistics - Vilko Brolija 21 Iul 2021 87:76 Campionatul Lituaniei. Liga regională
- Pegasai - Vilko Brolija 27 Aug 2020 79:61 Lithuania. VKL
- Vilko Brolija - Perkuno Ozeliai 20 Aug 2020 74:50 Lithuania. VKL