Știința București până la 20 ani - Agronomia până la 20 de ani 05.04.2022
Cap la cap
Știința București până la 20 ani
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!
Cine va câștiga?
Meciul de baschet Știința București până la 20 ani vs Agronomia până la 20 de ani - 05.04.2022 va avea loc în cadrul turneului Campionatul României până la 20 de ani și va începe la 07:35. Pe fscore.ro fiecare fan va putea afla statisticile și rezultatele meciurilor de baschet. În plus, veți putea urmări online meciul de baschet Știința București până la 20 ani - Agronomia până la 20 de ani la calitate înaltă, fără înregistrare. Baschetul astăzi a devenit și mai accesibil tuturor utilizatorilor fscore.ro.
Meciul de baschet Știința București până la 20 ani - Agronomia până la 20 de ani
Puteți urmări transmisia live a meciului pe , precum și citi text difuzat pe fscore.ro. Pentru a nu rata meciul 05 Apr 2022 între echipele Știința București până la 20 ani - Agronomia până la 20 de ani adăugați meciul la "Meciurile mele". În acest fel, puteți găsi rapid meciul. De asemenea, permiteți site-ului să vă trimită o notificare care vă va anunța când începe meciul.Meciuri de baschet
Următoarele meciuri ale echipei Știința București până la 20 ani și Agronomia până la 20 de ani: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Știința București până la 20 ani:
- U-BT Cluj-Napoca U20 - Știința București până la 20 ani 06 Apr 2022 88:76 Campionatul României până la 20 de ani
- Știința București până la 20 ani - Agronomia până la 20 de ani 05 Apr 2022 67:55 Campionatul României până la 20 de ani
- CN Aurel Vlaicu U20 - Știința București până la 20 ani 24 Feb 2022 36:77 Campionatul României până la 20 de ani
- Știința București până la 20 ani - LPS Focsani U20 17 Feb 2022 74:58 Campionatul României până la 20 de ani
- Athletic Constanta U20 - Știința București până la 20 ani 16 Feb 2022 46:83 Campionatul României până la 20 de ani
Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru Agronomia până la 20 de ani:
- CS Universitatea Viitorul Cluj-Napoca U20 - Agronomia până la 20 de ani 06 Apr 2022 72:65 Campionatul României până la 20 de ani
- Știința București până la 20 ani - Agronomia până la 20 de ani 05 Apr 2022 67:55 Campionatul României până la 20 de ani
- Agronomia până la 20 de ani - CN Aurel Vlaicu U20 27 Ian 2022 3:7 Campionatul României până la 20 de ani
- Agronomia până la 20 de ani - ACS Ralph Brasov U20 07 Dec 2021 87:27 Campionatul României până la 20 de ani
- Agronomia până la 20 de ani - Cluj-Napoca U20 17 Noi 2021 47:74 Campionatul României până la 20 de ani