URFU Uralmaș - TPU Tomsk 09.04.2021
Reîmprospăta
Terminat
09/04 08:00
Country:
Rusia
League:
Liga Studențească a lui Belov
T
T1
T2
T3
T4
107
27
21
16
43
26
5
8
5
8
Cap la cap
URFU Uralmaș
TPU Tomsk
Câștigă
Câștigă
0
0
Acesta este primul meci al acestor echipe, datele vor apărea mai târziu.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!
Cine va câștiga?
Votați pentru a vedea rezultatul
URF
- %
TPU
- %
Meciul de baschet URFU Uralmaș vs TPU Tomsk - 09.04.2021 va avea loc în cadrul turneului Liga Studențească a lui Belov și va începe la 08:00. Pe fscore.ro fiecare fan va putea afla statisticile și rezultatele meciurilor de baschet. În plus, veți putea urmări online meciul de baschet URFU Uralmaș - TPU Tomsk la calitate înaltă, fără înregistrare. Baschetul astăzi a devenit și mai accesibil tuturor utilizatorilor fscore.ro.
Meciul de baschet URFU Uralmaș - TPU Tomsk
Puteți urmări transmisia live a meciului pe , precum și citi text difuzat pe fscore.ro. Pentru a nu rata meciul 09 Apr 2021 între echipele URFU Uralmaș - TPU Tomsk adăugați meciul la "Meciurile mele". În acest fel, puteți găsi rapid meciul. De asemenea, permiteți site-ului să vă trimită o notificare care vă va anunța când începe meciul.Meciuri de baschet
Următoarele meciuri ale echipei URFU Uralmaș și TPU Tomsk: %HostTeamNextMatch%. %GuestTeamNextMatch%Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru URFU Uralmaș:
- BSTU Voenmeh - URFU Uralmaș 20 Mai 2023 83:78 Liga Studențească a lui Belov
- URFU Uralmaș - SGUVT Novosibirsk 09 Apr 2022 126:58 Liga Studențească a lui Belov
- Zenit-LGU - URFU Uralmaș 13 Ma 2022 102:107 RZD College-league
- KFU - URFU Uralmaș 04 Feb 2022 86:90 RZD College-league
- GUTID Saint Petersburg - URFU Uralmaș 28 Ian 2022 73:90 Liga studențească
Meciuri de baschet recente și rezultatele meciurilor pentru TPU Tomsk:
- TPU Tomsk - SGUPS Novosibirsk 27 Noi 2022 76:54 Liga studențească
- TPU Tomsk - SibGAFK 25 Noi 2022 59:66 Liga studențească
- SurGU - TPU Tomsk 18 Ma 2022 85:63 Liga studențească
- URFU Uralmaș - TPU Tomsk 09 Apr 2021 107:26 Liga Studențească a lui Belov
- SibGIU Novokuznețk - TPU Tomsk 28 Ma 2021 86:90 Liga Studențească a lui Belov