Xavier Musketeers - Providence Friars Predicții
Predicții pentru meci
21/02/2024
Xavier Musketeers
Providence Friars
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.02.2024 18:40
Cine va câștiga?
Alte pronosticuri
Campionatul Australian. NBL1. Sud
Dandenong Rangers-Ballarat Miners
Keilor Thunder-Casey Cavaliers
NBL1 East, Women
Illawarra Hawks (Women)-Sydney Comets (Women)
Campionatul Australiei. Big V
Sunbury Jets-Gippsland United
Campionatul Australiei. Big V. Femei
Warrandyte Venom (Women)-Warrnambool Mermaids (Women)
Campionatul Australian. NBL1. Sud
Geelong Supercats-Diamond Valley Eagles/Central Coast Crusaders/Sydney Comets
Sfaturi pentru pariuri
2 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Providence Friars în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele ei meciuri Xavier Musketeers în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Providence Friars în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Providence Friars
Pariați:1x2 - C2
6 / 10 din ultimele meciuri Xavier Musketeers în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Xavier Musketeers
4 / 10 din ultimele ei meciuri Providence Friars în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Providence Friars
Pariați:Câștigător - Echipă 1
4 / 10 din ultimele ei meciuri Xavier Musketeers în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Xavier Musketeers
5 / 10 din ultimele meciuri Providence Friars în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Providence Friars
Pariați:Câștigător - Echipă 2
5 / 10 din ultimele meciuri Xavier Musketeers în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a sfert
4 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Xavier Musketeers în 2-a sfert
5 / 10 din ultimele meciuri Providence Friars în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a sfert
Pariați:1x2 - 2 trimestrul - C1
5 / 10 din ultimele meciuri Xavier Musketeers în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a sfert
4 / 10 din ultimele meciuri Providence Friars în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a sfert
3 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Providence Friars în 2-a sfert
Pariați:1x2 - 2 trimestrul - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.02.2024 18:40