Aalborg Pirates - Frederikshavn White Hawks Predicții
Cine va câștiga?
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele meciuri Aalborg Pirates în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Aalborg Pirates
9 / 10 din ultimele ei meciuri Frederikshavn White Hawks în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Frederikshavn White Hawks
Pariați:Câștigător - Echipă 1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Aalborg Pirates nu a pierdut
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Frederikshavn White Hawks
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 din ultimele meciuri Aalborg Pirates în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Aalborg Pirates
7 / 10 din ultimele ei meciuri Frederikshavn White Hawks în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri Aalborg Pirates în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în a 3-a perioadă
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe între echipele terminate cu victoria Aalborg Pirates în a 3-a perioadă
3 / 10 din ultimele meciuri Frederikshavn White Hawks în toate turneele s-a terminat cu înfrângerea sa în a 3-a perioadă
Pariați:1x2 - 3 perioadă - C1
4 / 10 din ultimele ei meciuri Aalborg Pirates în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Aalborg Pirates
1 / 10 din ultimele meciuri Frederikshavn White Hawks în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Frederikshavn White Hawks
Pariați:Câștigător - Echipă 2
5 / 10 din ultimele meciuri Aalborg Pirates în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Aalborg Pirates în a 2-a perioadă
3 / 10 din ultimele meciuri Frederikshavn White Hawks în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă
Pariați:1x2 - 2 perioadă - C1
Predicții pentru meci
23/01/2026
Aalborg Pirates
Frederikshavn White Hawks
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariul