HK Ryazan - Rubin Tyumen Predicții
Cine va câștiga?
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri HK Ryazan în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în a 3-a perioadă
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe între echipele terminate cu victoria HK Ryazan în a 3-a perioadă
Pariați:1x2 - 3 perioadă - C1
4 / 10 din ultimele meciuri HK Ryazan în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie HK Ryazan în a 2-a perioadă
1 / 10 din ultimele meciuri Rubin Tyumen în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă
Pariați:1x2 - 2 perioadă - C1
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile HK Ryazan nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rubin Tyumen nu a remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele ei meciuri HK Ryazan în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie HK Ryazan
5 / 10 din ultimele meciuri Rubin Tyumen în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Rubin Tyumen
Pariați:Câștigător - Echipă 2
1 / 10 din ultimele ei meciuri HK Ryazan în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie HK Ryazan
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rubin Tyumen nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
8 / 10 din ultimele meciuri HK Ryazan în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie HK Ryazan
5 / 10 din ultimele ei meciuri Rubin Tyumen în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Rubin Tyumen
Pariați:Câștigător - Echipă 1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.03.2026 19:40
Predicții pentru meci
23/03/2026
HK Ryazan
Rubin Tyumen
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.03.2026 19:40
Alte pronosticuri
Liga de Hochei pe Gheață Australiană
Sydney Ice Dogs-Perth Thunder
NZIHL
Botany Swarm-Skycity Stampede
Liga de Hochei pe Gheață Australiană
Central Coast Rhinos-Perth Thunder
Brisbane Lightning-Adelaide Adrenaline
Newcastle North Stars-Melbourne Mustangs
Sydney Bears-Canberra Brave