Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Kingston Frontenacs - Barrie Colts Predicții

Reîmprospăta
Terminat 06/12 16:05
Country: Canada
League: OHL

Cap la cap

Câștigă
Câștigă
1
3

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Kingston Frontenacs
KFR - %
Barrie Colts
BAC - %

Sfaturi pentru pariuri

Kingston Frontenacs

6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Kingston Frontenacs nu a remizat

Kingston Frontenacs Barrie Colts

8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie

Barrie Colts

7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Barrie Colts nu a remizat

Pariați:Dublă șansă - 12

Kingston Frontenacs

4 / 10 din ultimele ei meciuri Kingston Frontenacs în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Kingston Frontenacs

5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Kingston Frontenacs

Barrie Colts

9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Barrie Colts nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Kingston Frontenacs

4 / 10 din ultimele ei meciuri Kingston Frontenacs în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Barrie Colts

6 / 10 din ultimele meciuri Barrie Colts în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Barrie Colts

5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Barrie Colts

Pariați:1x2 - C2

Kingston Frontenacs

3 / 10 din ultimele meciuri Kingston Frontenacs în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Kingston Frontenacs

4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Kingston Frontenacs

Barrie Colts

3 / 10 din ultimele ei meciuri Barrie Colts în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Barrie Colts

4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Barrie Colts

Pariați:Câștigător - Echipă 1

Kingston Frontenacs

6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Kingston Frontenacs nu a pierdut

Barrie Colts

3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Barrie Colts

Pariați:Dublă șansă - 1X

Kingston Frontenacs

3 / 10 din ultimele meciuri Kingston Frontenacs în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă

Barrie Colts

5 / 10 din ultimele meciuri Barrie Colts în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă

Barrie Colts

3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Barrie Colts în a 2-a perioadă

Pariați:1x2 - 2 perioadă - C2

Predicții pentru meci

06/12/2025

Kingston Frontenacs

16:05

Barrie Colts

Bet:Câștigător - Echipă 2

Plasați pariul