Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Nybro Vikings IF - Almtuna IS Predicții

Reîmprospăta
Terminat 04/03 13:00
Country: Suedia

Cap la cap

Câștigă
Câștigă
1
3

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Nybro Vikings IF
NYB - %
Almtuna IS
ALM - %

Sfaturi pentru pariuri

Nybro Vikings IF

3 / 10 din ultimele meciuri Nybro Vikings IF în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă

Nybro Vikings IF

5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Nybro Vikings IF în a 2-a perioadă

Almtuna IS

1 / 10 din ultimele meciuri Almtuna IS în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă

Pariați:1x2 - 2 perioadă - C1

Nybro Vikings IF

4 / 10 din ultimele meciuri Nybro Vikings IF în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Nybro Vikings IF

5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Nybro Vikings IF

Almtuna IS

3 / 10 din ultimele ei meciuri Almtuna IS în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Nybro Vikings IF

1 / 10 din ultimele meciuri Nybro Vikings IF în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în a 3-a perioadă

Nybro Vikings IF

3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe între echipele terminate cu victoria Nybro Vikings IF în a 3-a perioadă

Almtuna IS

3 / 10 din ultimele meciuri Almtuna IS în toate turneele s-a terminat cu înfrângerea sa în a 3-a perioadă

Pariați:1x2 - 3 perioadă - C1

Nybro Vikings IF

5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nybro Vikings IF nu a remizat

Nybro Vikings IF Almtuna IS

8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie

Almtuna IS

8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Almtuna IS nu a remizat

Pariați:Dublă șansă - 12

Nybro Vikings IF

7 / 10 din ultimele meciuri Nybro Vikings IF în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Nybro Vikings IF

5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Nybro Vikings IF

Almtuna IS

4 / 10 din ultimele ei meciuri Almtuna IS în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Almtuna IS

5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Almtuna IS

Pariați:Câștigător - Echipă 1

Nybro Vikings IF

9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nybro Vikings IF nu a pierdut

Almtuna IS

5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Almtuna IS

Pariați:Dublă șansă - 1X

Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.03.2026 18:40

Predicții pentru meci

04/03/2026

Nybro Vikings IF

13:00

Almtuna IS

Bet:1x2 - C1

Cotele:2.50

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.03.2026 18:40