Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Ottawa Senators - Carolina Hurricanes Predicții

Reîmprospăta
Terminat 25/04 15:00
League: NHL

Cap la cap

Câștigă
Câștigă
0
2

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Ottawa Senators
OTT - %
Carolina Hurricanes
CAR - %

Sfaturi pentru pariuri

Ottawa Senators

6 / 10 din ultimele meciuri Ottawa Senators în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Ottawa Senators

3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Ottawa Senators

Carolina Hurricanes

1 / 10 din ultimele ei meciuri Carolina Hurricanes în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Ottawa Senators

5 / 10 din ultimele meciuri Ottawa Senators în toate turneele s-a terminat cu înfrângerea sa în a 3-a perioadă

Carolina Hurricanes

4 / 10 din ultimele meciuri Carolina Hurricanes în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în a 3-a perioadă

Carolina Hurricanes

2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe între echipele terminate cu victoria Carolina Hurricanes în a 3-a perioadă

Pariați:1x2 - 3 perioadă - C2

Ottawa Senators

3 / 10 din ultimele meciuri Ottawa Senators în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă

Carolina Hurricanes

1 / 10 din ultimele meciuri Carolina Hurricanes în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă

Carolina Hurricanes

4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Carolina Hurricanes în a 2-a perioadă

Pariați:1x2 - 2 perioadă - C2

Ottawa Senators

8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Ottawa Senators nu a remizat

Ottawa Senators Carolina Hurricanes

9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie

Carolina Hurricanes

7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Carolina Hurricanes nu a remizat

Pariați:Dublă șansă - 12

Ottawa Senators

4 / 10 din ultimele ei meciuri Ottawa Senators în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Ottawa Senators

7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Ottawa Senators

Carolina Hurricanes

8 / 10 din ultimele meciuri Carolina Hurricanes în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Carolina Hurricanes

7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Carolina Hurricanes

Pariați:Câștigător - Echipă 2

Ottawa Senators

2 / 10 din ultimele ei meciuri Ottawa Senators în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Ottawa Senators

6 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Ottawa Senators

Carolina Hurricanes

9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Carolina Hurricanes nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.04.2026 19:45

Predicții pentru meci

25/04/2026

Ottawa Senators

15:00

Carolina Hurricanes

Bet:1x2 - C2

Cotele:2.49

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.04.2026 19:45