Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Skelleftea AIK U20 - Leksands IF Predicții

Reîmprospăta
Terminat 21/02 06:00
Country: Suedia
League: U20 Nationell

Cap la cap

Câștigă
Câștigă
3
1

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Skelleftea AIK U20
SKE - %
Leksands IF
LEK - %

Sfaturi pentru pariuri

Skelleftea AIK U20

9 / 10 din ultimele ei meciuri Skelleftea AIK U20 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Skelleftea AIK U20

2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Skelleftea AIK U20

Leksands IF

7 / 10 din ultimele meciuri Leksands IF în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Leksands IF

2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Leksands IF

Pariați:Câștigător - Echipă 2

Skelleftea AIK U20

6 / 10 din ultimele ei meciuri Skelleftea AIK U20 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Skelleftea AIK U20

1 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Skelleftea AIK U20

Leksands IF

7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Leksands IF nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Skelleftea AIK U20

6 / 10 din ultimele ei meciuri Skelleftea AIK U20 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Leksands IF

6 / 10 din ultimele meciuri Leksands IF în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Leksands IF

1 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Leksands IF

Pariați:1x2 - C2

Skelleftea AIK U20

1 / 10 din ultimele meciuri Skelleftea AIK U20 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Skelleftea AIK U20

4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Skelleftea AIK U20

Leksands IF

3 / 10 din ultimele ei meciuri Leksands IF în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Leksands IF

4 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Leksands IF

Pariați:Câștigător - Echipă 1

Skelleftea AIK U20

3 / 10 din ultimele meciuri Skelleftea AIK U20 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă

Skelleftea AIK U20

3 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Skelleftea AIK U20 în a 2-a perioadă

Leksands IF

6 / 10 din ultimele meciuri Leksands IF în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă

Pariați:1x2 - 2 perioadă - C1

Skelleftea AIK U20

4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Skelleftea AIK U20 nu a pierdut

Leksands IF

4 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Leksands IF

Pariați:Dublă șansă - 1X

Predicții pentru meci

21/02/2026

Skelleftea AIK U20

06:00

Leksands IF

Bet:Dublă șansă - 12

Plasați pariul