Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Toronto Marlies - Chicago Wolves Predicții

Reîmprospăta
Terminat 01/03 16:00
League: AHL

Cap la cap

Câștigă
Câștigă
4
1

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Toronto Marlies
TOR - %
Chicago Wolves
CHI - %

Sfaturi pentru pariuri

Toronto Marlies

5 / 10 din ultimele meciuri Toronto Marlies în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în a 3-a perioadă

Toronto Marlies

2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe între echipele terminate cu victoria Toronto Marlies în a 3-a perioadă

Chicago Wolves

2 / 10 din ultimele meciuri Chicago Wolves în toate turneele s-a terminat cu înfrângerea sa în a 3-a perioadă

Pariați:1x2 - 3 perioadă - C1

Toronto Marlies

2 / 10 din ultimele meciuri Toronto Marlies în toate turneele s-a terminat cu înfrângerea sa în a 3-a perioadă

Chicago Wolves

4 / 10 din ultimele meciuri Chicago Wolves în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în a 3-a perioadă

Chicago Wolves

2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe între echipele terminate cu victoria Chicago Wolves în a 3-a perioadă

Pariați:1x2 - 3 perioadă - C2

Toronto Marlies

2 / 10 din ultimele meciuri Toronto Marlies în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Toronto Marlies

3 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Toronto Marlies

Chicago Wolves

2 / 10 din ultimele ei meciuri Chicago Wolves în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Toronto Marlies

3 / 10 din ultimele meciuri Toronto Marlies în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei în a 2-a perioadă

Toronto Marlies

3 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Toronto Marlies în a 2-a perioadă

Chicago Wolves

3 / 10 din ultimele meciuri Chicago Wolves în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în a 2-a perioadă

Pariați:1x2 - 2 perioadă - C1

Toronto Marlies

5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Toronto Marlies nu a remizat

Toronto Marlies Chicago Wolves

5 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie

Chicago Wolves

7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Chicago Wolves nu a remizat

Pariați:Dublă șansă - 12

Toronto Marlies

7 / 10 din ultimele ei meciuri Toronto Marlies în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Toronto Marlies

2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Toronto Marlies

Chicago Wolves

7 / 10 din ultimele meciuri Chicago Wolves în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Chicago Wolves

2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Chicago Wolves

Pariați:Câștigător - Echipă 2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.03.2026 18:43

Predicții pentru meci

01/03/2026

Toronto Marlies

16:00

Chicago Wolves

Bet:1x2 - C2

Cotele:2.35

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 01.03.2026 18:43