Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Wichita Thunder - Allen Americans Predicții

Reîmprospăta
Terminat 10/01 19:05
League: ECHL

Cap la cap

Câștigă
Câștigă
1
4

Cine va câștiga?

Votați pentru a vedea rezultatul
Wichita Thunder
WIC - %
Allen Americans
ALL - %

Sfaturi pentru pariuri

Wichita Thunder

6 / 10 din ultimele ei meciuri Wichita Thunder în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Wichita Thunder

4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Wichita Thunder

Allen Americans

7 / 10 din ultimele meciuri Allen Americans în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Allen Americans

4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Allen Americans

Pariați:Câștigător - Echipă 2

Wichita Thunder

4 / 10 din ultimele meciuri Wichita Thunder în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Wichita Thunder

6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Wichita Thunder

Allen Americans

3 / 10 din ultimele ei meciuri Allen Americans în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Allen Americans

6 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Allen Americans

Pariați:Câștigător - Echipă 1

Wichita Thunder

4 / 10 din ultimele ei meciuri Wichita Thunder în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Allen Americans

7 / 10 din ultimele meciuri Allen Americans în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Allen Americans

3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Allen Americans

Pariați:1x2 - C2

Wichita Thunder

4 / 10 din ultimele ei meciuri Wichita Thunder în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Wichita Thunder

3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Wichita Thunder

Allen Americans

7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Allen Americans nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Wichita Thunder

6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wichita Thunder nu a pierdut

Allen Americans

5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Allen Americans

Pariați:Dublă șansă - 1X

Wichita Thunder

3 / 10 din ultimele meciuri Wichita Thunder în toate turneele s-au încheiat cu victoria ei în 1 perioadă

Wichita Thunder

5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele Wichita Thunder s-au încheiat cu victoria sa în prima perioadă

Allen Americans

4 / 10 din ultimele meciuri Allen Americans în toate turneele s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima perioadă

Pariați:1x2 - 1 perioadă - C1

Predicții pentru meci

10/01/2026

Wichita Thunder

19:05

Allen Americans

Bet:Dublă șansă - 12

Plasați pariul