Kleve - VfB Homberg 13.12.2025 prognoză
Predicții pentru meci
13/12/2025
Kleve
VfB Homberg
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. VfB Homberg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 6 | 3 | 7 | 28 | 28 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17. 1. Kleve | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | 33 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Blau-Weiß Linz-Crvena Zvezda
Farul Constanta-Oțelul Galați
Campionatul Argentinei U-20
Excursionistas până la 20 ani-Lujan sub 20 ani
Primera Division, Women
Universidad de Concepcion (femei)-Universidad de Chile (femei)
Kolmonen
Nummelan Palloseura-GrIFK Akatemia
Prima Divizie
Turan-FC Jaiyq Uralsk
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Kleve și VfB Homberg au marcat primii în O. Niederrhein al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Kleve meciuri și VfB Homberg meciuri în cadrul turneului O. Niederrhein
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Kleve și VfB Homberg la turneul O. Niederrhein în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Kleve nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în O. Niederrhein Kleve nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile VfB Homberg nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în O. Niederrhein VfB Homberg nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
9 / 10 of last matches Kleve in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Kleve in O. Niederrhein had less than 3 goals
7 / 10 of last matches VfB Homberg in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches VfB Homberg in O. Niederrhein had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 of last matches Kleve in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Kleve in O. Niederrhein had less than 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches VfB Homberg in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches VfB Homberg in O. Niederrhein had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele ei meciuri Kleve în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Kleve în O. Niederrhein s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Kleve
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile VfB Homberg nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în O. Niederrhein VfB Homberg nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Kleve nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în O. Niederrhein Kleve nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie VfB Homberg
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 of last matches Kleve in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Kleve in O. Niederrhein scored at least 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 10 of last matches VfB Homberg in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches VfB Homberg in O. Niederrhein scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!