Associacao Atletica Ponte Preta - Guarani 09.02.2025 prognoză
Predicții pentru meci
09/02/2025
Associacao Atletica Ponte Preta
Guarani
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Cupa Chile
Universidad de Chile-Union La Calera
USL League Two
Marin FC Legends-Almaden FC
Denton Diablos-West Texas FC
Denton Diablos-Midland Odessa Sockers
Albion SC Colorado-Atletico Union
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Associacao Atletica Ponte Preta și Guarani au marcat primii în Paulista, Seria A1 al sezonului 2025/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Associacao Atletica Ponte Preta meciuri și Guarani meciuri în cadrul turneului Paulista, Seria A1
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Associacao Atletica Ponte Preta și Guarani la turneul Paulista, Seria A1 în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Associacao Atletica Ponte Preta in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Associacao Atletica Ponte Preta in Paulista, Seria A1 had less than 2 goals
9 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Guarani in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Guarani in Paulista, Seria A1 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Associacao Atletica Ponte Preta nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Paulista, Seria A1 Associacao Atletica Ponte Preta nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Guarani nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Paulista, Seria A1 Guarani nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 of last matches Associacao Atletica Ponte Preta in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Associacao Atletica Ponte Preta in Paulista, Seria A1 scored at least 1 goal
4 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Guarani in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Guarani in Paulista, Seria A1 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
5 / 10 din ultimele meciuri Associacao Atletica Ponte Preta în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Associacao Atletica Ponte Preta în Paulista, Seria A1 , cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Guarani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Guarani în Paulista, Seria A1 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
5 / 10 of last matches in all competitions Associacao Atletica Ponte Preta played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Paulista, Seria A1 Associacao Atletica Ponte Preta played with a score of 0:0
7 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Guarani played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Paulista, Seria A1 Guarani played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
5 / 10 of last matches in all competitions Associacao Atletica Ponte Preta played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Paulista, Seria A1 Associacao Atletica Ponte Preta played with a score of 0:0
7 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Guarani played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Paulista, Seria A1 Guarani played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Cel mai frecvent rezultat intre Ponte Preta SP si Guarani FC SP este 0-0. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 14 intalniri cu Ponte Preta SP jucate acasa, Ponte Preta SP a castigat 8, au fost 4 egaluri in timp ce Guarani FC SP a castigat de 2 ori. Diferenta de goluri a fost de 21-8 in favoarea echipei Ponte Preta SP.
In ultimele 30 intalniri, Ponte Preta SP a castigat de 12 ori, au fost 10 egaluri, iar Guarani FC SP a castigat de 8 ori. Golaverajul este 41-29 in favoarea Ponte Preta SP.
Ponte Preta SP a jucat 5 meciuri consecutive acasa fara a castiga.
Guarani FC SP nu a castigat nici un meci din ultimele 6 meciuri jucate in deplasare.
Ponte Preta SP nu a marcat in 2 din 3 meciuri jucate acasa in Paulista, Seria A1 in acest sezon.
Guarani FC SP nu a marcat in 2 din 3 meciuri jucate in deplasare in Paulista, Seria A1 in acest sezon.
Ponte Preta SP castiga prima repriza din 21% meciuri, Guarani FC SP din 27% meciuri.
Ponte Preta SP castiga 21% din reprize, Guarani FC SP castiga 27%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Guarani FC SP.
In ultima intalnire Guarani FC SP a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Ponte Preta SP conduce cu 1-0 acasa, castiga in 69% din meciuri.
Cand Guarani FC SP conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 28% din meciuri.
Cand Ponte Preta SP este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 9% din meciuri.
Cand Guarani FC SP este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Paulista, Seria A1, Guarani FC SP este intr-o forma mai buna decat Ponte Preta SP
Guarani FC SP's performance of the last 5 matches is better than Ponte Preta SP's.
Guarani FC SP a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Ponte Preta SP (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Ponte Preta SP a castigat 1, Guarani FC SP a castigat 2, 2 remize.
Ponte Preta SP inscrie 0.6 goluri intr-un meci impotriva Guarani FC SP si Guarani FC SP inscrie 0.8 goluri impotriva Ponte Preta SP (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Ponte Preta SP si Guarani FC SP este 1.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Ponte Preta SP si Guarani FC SP este 0.4.
Ponte Preta SP inscrie 1.24 goluri cand joaca acasa iar Guarani FC SP inscrie 0.72 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
In Paulista, Seria A1, Ponte Preta SP este intr-o forma mai buna decat Guarani FC SP
Ponte Preta SP's performance of the last 5 matches is better than Guarani FC SP's.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!