AaB Fodbold - Viborg 03.07.2026 prognoză
Predicții pentru meci
03/07/2026
AaB Fodbold
Viborg
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.07.2026 23:40
Statistică comparativă
Va merge acest pronostic?
Votați pentru a vedea rezultatul
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Lokomotiv Moscova-Znamia Truda
Torpedo Moscova-Soci
IMT Novi Belgrad-Maccabi Tel Aviv
Trencin-Zlin
Universitatea Cluj-Nyíregyháza Spartacus
Bregenz-Bruhl
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru AaB Fodbold și Viborg la turneul Meciuri Amicale de club în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 6 din ultimele meciuri AaB Fodbold în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Viborg în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 4 din ultimele meciuri Viborg în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Viborg în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
2 / 10 din ultimele ei meciuri AaB Fodbold în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 6 din ultimele meciuri AaB Fodbold în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Viborg în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 4 din ultimele meciuri Viborg în Meciuri Amicale de club încheiate cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Viborg
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri AaB Fodbold în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 6 din ultimele meciuri AaB Fodbold în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Viborg în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 4 din ultimele meciuri Viborg în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Viborg în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile AaB Fodbold nu a remizat
5 / 6 din ultimele meciuri în Meciuri Amicale de club AaB Fodbold nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Viborg nu a remizat
3 / 4 din ultimele meciuri în Meciuri Amicale de club Viborg nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele ei meciuri AaB Fodbold în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 6 din ultimele meciuri AaB Fodbold în Meciuri Amicale de club s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie AaB Fodbold
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Viborg nu a pierdut
4 / 4 din ultimele meciuri în Meciuri Amicale de club Viborg nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 of last matches AaB Fodbold in all competitions scored at least 1 goal
4 / 6 of last matches AaB Fodbold in Meciuri Amicale de club scored at least 1 goal
6 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches Viborg in all competitions scored at least 1 goal
4 / 4 of last matches Viborg in Meciuri Amicale de club scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.07.2026 23:40