Atletico Clube Goianiense - Avai SC 16.09.2025 prognoză
Predicții pentru meci
16/09/2025
Atletico Clube Goianiense
Avai SC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.09.2025 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Avai FC SC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 9 | 9 | 7 | 32 | 26 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Atletico Clube Goianiense | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 7 | 11 | 7 | 27 | 27 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Botafogo Ribeirao Preto II-CRB Maceio
Cuiabá-America Minas Gerais
MLS+
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Inter +-Union +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Atletico Clube Goianiense și Avai SC la turneul Brasilero Seria B în sezonul 2025/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în Brasilero Seria B s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în Brasilero Seria B s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele ei meciuri Atletico Clube Goianiense în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în Brasilero Seria B încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
1 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în Brasilero Seria B s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în Brasilero Seria B s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Avai SC în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în Brasilero Seria B , cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în Brasilero Seria B , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
2 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Atletico Clube Goianiense în Brasilero Seria B încheiate cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Atletico Clube Goianiense
4 / 10 din ultimele ei meciuri Avai SC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Avai SC în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Atletico Clube Goianiense nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Atletico Clube Goianiense nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Avai SC nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Avai SC nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.09.2025 19:41
Pe durata ultimelor 9 intalniri cu AC Goianiense GO jucate acasa, AC Goianiense GO a castigat 5, au fost 3 egaluri in timp ce Avai SC a castigat de 1 ori. Diferenta de goluri a fost de 16-8 in favoarea echipei AC Goianiense GO.
In ultimele 19 intalniri, AC Goianiense GO a castigat de 8 ori, au fost 7 egaluri, iar Avai SC a castigat de 4 ori. Golaverajul este 26-18 in favoarea AC Goianiense GO.
Ultima victorie in deplasare a echipei Avai SC impotriva echipei AC Goianiense GO a fost in 2011.
Stiati ca AC Goianiense GO a marcat 33% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca AC Goianiense GO a marcat 4% din goluri intre minutele 16-30? Acesta este cel mai mic procent din liga.
Stiati ca Avai SC a marcat 31% din goluri intre minutele 76-90?
Avai SC nu a castigat nici un meci din ultimele 5 meciuri jucate in deplasare.
Cand joaca acasa, AC Goianiense GO nu a pierdut niciodata cu Avai SC in ultimele 7 intalniri.
AC Goianiense GO nu a marcat in 3 din 13 meciuri jucate acasa in Brasilero Seria B in acest sezon.
Avai SC nu a marcat in 3 din 12 meciuri jucate in deplasare in Brasilero Seria B in acest sezon.
Robert dos Santos Conceicao este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de AC Goianiense GO cu 15 reusite. Marcos Gabriel do Nascimento este cel mai bun co-autor pentru Avai SC cu (4) reusite.
AC Goianiense GO a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
AC Goianiense GO castiga prima repriza din 25% meciuri, Avai SC din 26% meciuri.
AC Goianiense GO castiga 25% din reprize, Avai SC castiga 26%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (0-0)
Cand AC Goianiense GO conduce cu 1-0 acasa, castiga in 80% din meciuri.
Cand Avai SC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 33% din meciuri.
Cand AC Goianiense GO este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 36% din meciuri.
Cand Avai SC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 9% din meciuri.
In Brasilero Seria B, AC Goianiense GO este intr-o forma mai buna decat Avai SC
AC Goianiense GO's performance of the last 5 matches is better than Avai SC's.
AC Goianiense GO a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva Avai SC (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, AC Goianiense GO a castigat 3, Avai SC a castigat 0, 2 remize.
AC Goianiense GO a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Brasilero Seria B contra Avai SC.
Avai SC a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Brasilero Seria B contra AC Goianiense GO.
AC Goianiense GO inscrie 1.2 goluri intr-un meci impotriva Avai SC si Avai SC inscrie 0.4 goluri impotriva AC Goianiense GO (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre AC Goianiense GO si Avai SC este 1.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre AC Goianiense GO si Avai SC este 0.8.
AC Goianiense GO inscrie 1.11 goluri cand joaca acasa iar Avai SC inscrie 0.88 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!