Lumezzane - Giana Erminio 15.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
15/02/2026
Lumezzane
Giana Erminio
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.02.2026 18:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. AS Giana Erminio | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 9 | 8 | 9 | 24 | 25 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Lumezzane | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 8 | 9 | 9 | 28 | 31 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Primera Division, Feminin
CA Huracan (Femei)-San Lorenzo de Almagro (Femei)
Campionatul Argentinei. Primera B. Femei
Velez Sarsfield (Femei)-CA Platense (Femei)
Cupa Mondială
Germania-Paraguay
Divizia Secunda
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Lumezzane și Giana Erminio au marcat primii în Serie C, Grupa A al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Lumezzane meciuri și Giana Erminio meciuri în cadrul turneului Serie C, Grupa A
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Lumezzane și Giana Erminio la turneul Serie C, Grupa A în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Lumezzane în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Lumezzane în Serie C, Grupa A , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Giana Erminio în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Giana Erminio în Serie C, Grupa A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Lumezzane nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Serie C, Grupa A Lumezzane nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Giana Erminio nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în Serie C, Grupa A Giana Erminio nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Lumezzane nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Serie C, Grupa A Lumezzane nu a pierdut
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Giana Erminio
Pariați:Dublă șansă - 1X
4 / 10 din ultimele meciuri Lumezzane în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Lumezzane în Serie C, Grupa A încheiate cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Lumezzane
5 / 10 din ultimele ei meciuri Giana Erminio în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Giana Erminio în Serie C, Grupa A s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele ei meciuri Lumezzane în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Lumezzane în Serie C, Grupa A s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Lumezzane
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Giana Erminio nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Serie C, Grupa A Giana Erminio nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
10 / 10 of last matches Lumezzane in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Lumezzane in Serie C, Grupa A had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Giana Erminio in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Giana Erminio in Serie C, Grupa A had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.02.2026 18:42
Cel mai frecvent rezultat intre AC Lumezzane si AS Giana Erminio este 1-2. 3 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 6 intalniri cu AC Lumezzane jucate acasa, AC Lumezzane a castigat 2, au fost 1 egaluri in timp ce AS Giana Erminio a castigat de 3 ori. Diferenta de goluri a fost de 8-6 in favoarea echipei AS Giana Erminio.
In ultimele 11 intalniri, AC Lumezzane a castigat de 2 ori, au fost 2 egaluri, iar AS Giana Erminio a castigat de 7 ori. Golaverajul este 17-10 in favoarea AS Giana Erminio.
Meciurile din sezonul trecut: 3-2 (AC Lumezzane acasa) si 1-1 (AS Giana Erminio acasa).
Stiati ca AC Lumezzane a marcat 32% din goluri intre minutele 61-75?
Stiati ca AS Giana Erminio a marcat 33% din goluri intre minutele 76-90?
AC Lumezzane nu a marcat in 1 din 12 meciuri jucate acasa in Serie C, Grupa A in acest sezon.
AS Giana Erminio nu a marcat in 5 din 12 meciuri jucate in deplasare in Serie C, Grupa A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei AC Lumezzane pentru meciurile jucate acasa este: 3-5-4.
Recordul din acest sezon al echipei AS Giana Erminio pentru meciurile jucate in deplasare este: 4-5-3.
Fabrizio Paghera are mai multe cartonase galbene (7) decat orice alt jucator de la AC Lumezzane. Vincenzo Vitale a adunat 5 pentru AS Giana Erminio.
AC Lumezzane a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
AC Lumezzane castiga prima repriza din 21% meciuri, AS Giana Erminio din 27% meciuri.
AC Lumezzane castiga 21% din reprize, AS Giana Erminio castiga 27%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost AS Giana Erminio.
In ultima intalnire AS Giana Erminio a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand AC Lumezzane conduce cu 1-0 acasa, castiga in 37% din meciuri.
Cand AS Giana Erminio conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 85% din meciuri.
Cand AC Lumezzane este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand AS Giana Erminio este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 18% din meciuri.
AS Giana Erminio a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva AC Lumezzane (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, AC Lumezzane a castigat 1, AS Giana Erminio a castigat 3, 1 remize.
AS Giana Erminio a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Serie C, Grupa A contra AC Lumezzane.
AC Lumezzane a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Serie C, Grupa A contra AS Giana Erminio.
AC Lumezzane inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva AS Giana Erminio si AS Giana Erminio inscrie 2 goluri impotriva AC Lumezzane (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre AC Lumezzane si AS Giana Erminio este 3.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre AC Lumezzane si AS Giana Erminio este 1.
AC Lumezzane inscrie 1.09 goluri cand joaca acasa iar AS Giana Erminio inscrie 0.91 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Serie C, Grupa A.
In Serie C, Grupa A, AS Giana Erminio este intr-o forma mai buna decat AC Lumezzane
AS Giana Erminio's performance of the last 5 matches is better than AC Lumezzane's.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!