ACB Ineu - FC Gloria Lunca Teuz Cermei 05.04.2024 prognoză
Predicții pentru meci
05/04/2024
ACB Ineu
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Gloria Lunca Teuz Cermei | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 3 | 3 | 12 | 15 | 32 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. ACB Ineu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 1 | 3 | 14 | 13 | 46 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Queensland Premier League 1
Logan Lightning-Redlands United
Campionatul Mongoliei. Premier Liga Națională
Deren-Khangarid Klub
Meciuri Amicale de club
NK Brinje Grosuplje-Rijeka
ȚSKA Moscova-Shinnik Iaroslavl
Olimpia Grudziadz-Petrolul Ploiești
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru ACB Ineu și FC Gloria Lunca Teuz Cermei la turneul Liga 3 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile ACB Ineu nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 ACB Ineu nu au remizat
3 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Gloria Lunca Teuz Cermei nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 FC Gloria Lunca Teuz Cermei nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 of last matches ACB Ineu in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches ACB Ineu in Liga 3 had less than 2 goals
1 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches FC Gloria Lunca Teuz Cermei in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches FC Gloria Lunca Teuz Cermei in Liga 3 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
10 / 10 din ultimele ei meciuri ACB Ineu în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
10 / 10 din ultimele meciuri ACB Ineu în Liga 3 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 5 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie ACB Ineu
2 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Gloria Lunca Teuz Cermei nu a pierdut
2 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3 FC Gloria Lunca Teuz Cermei nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
10 / 10 din ultimele ei meciuri ACB Ineu în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
10 / 10 din ultimele meciuri ACB Ineu în Liga 3 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri FC Gloria Lunca Teuz Cermei în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri FC Gloria Lunca Teuz Cermei în Liga 3 încheiate cu victoria ei
1 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie FC Gloria Lunca Teuz Cermei
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri ACB Ineu în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri ACB Ineu în Liga 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri FC Gloria Lunca Teuz Cermei în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri FC Gloria Lunca Teuz Cermei în Liga 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
5 / 10 of last matches in all competitions ACB Ineu played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga 3 ACB Ineu played with a score of 0:0
1 / 5 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions FC Gloria Lunca Teuz Cermei played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3 FC Gloria Lunca Teuz Cermei played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!