Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral - Santa Cruz PFA 21.01.2024 prognoză
Predicții pentru meci
21/01/2024
Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral
Santa Cruz PFA
Coeficienți la momentul publicării prognozei 21.01.2024 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Pfa Antioquia FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Kdv Tomsk-FK Akron-2 Tolyatti
Premier League
Mekelle 70 Enderta-Negele Arsi
Dire Dawa-Arba Minch
CE U19 Feminin
Austria până la 19 ani (Fete)-Elveția până la 19 ani (Fete)
Meciuri Amicale de club
Austria Lustenau-Young Boys
Glentoran-Kilmarnock
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral și Santa Cruz PFA la turneul Liga de Ascenso, Clausura în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches in all competitions Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga de Ascenso, Clausura Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Santa Cruz PFA played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
4 / 10 din ultimele meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în Liga de Ascenso, Clausura s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Santa Cruz PFA în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Santa Cruz PFA în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele ei meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în Liga de Ascenso, Clausura s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Santa Cruz PFA în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în Liga de Ascenso, Clausura , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Santa Cruz PFA în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 of last matches Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral in Liga de Ascenso, Clausura had less than 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches Santa Cruz PFA in all competitions had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
2 / 10 din ultimele ei meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Asociacion Deportiva y Recreativa Jicaral în Liga de Ascenso, Clausura s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Santa Cruz PFA nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 21.01.2024 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!