Al Hussein (Femei) - Etihad (Women) 02.08.2024 prognoză
Predicții pentru meci
02/08/2024
Al Hussein (Femei)
Etihad (Women)
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Cuiabá-America Minas Gerais
USL League Two
Rochester FC-Chicago City Dutch Lions FC
Cedar Stars Rush-Long Island Rough Riders
Cupa Mondială
Portugalia-Croația
USL League Two
Cedar Stars Rush-Long Island Rough Riders
Apotheos FC-East Atlanta
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
5 / 8 din ultimele ei meciuri Al Hussein (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 8 din ultimele meciuri Al Hussein (Femei) în Campionatul Iordaniei. Femei s-a încheiat cu o înfrângere
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Etihad (Women) nu a pierdut
10 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Iordaniei. Femei Etihad (Women) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 8 din ultimele ei meciuri Al Hussein (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 8 din ultimele meciuri Al Hussein (Femei) în Campionatul Iordaniei. Femei s-a încheiat cu o înfrângere
9 / 10 din ultimele meciuri Etihad (Women) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
10 / 10 din ultimele meciuri Etihad (Women) în Campionatul Iordaniei. Femei încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 8 of last matches Al Hussein (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
3 / 8 of last matches Al Hussein (Femei) in Campionatul Iordaniei. Femei scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Etihad (Women) in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches Etihad (Women) in Campionatul Iordaniei. Femei scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
6 / 8 din ultimele meciuri Al Hussein (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 8 din ultimele meciuri Al Hussein (Femei) în Campionatul Iordaniei. Femei , cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Etihad (Women) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Etihad (Women) în Campionatul Iordaniei. Femei , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 8 of last matches in all competitions Al Hussein (Femei) played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in Campionatul Iordaniei. Femei Al Hussein (Femei) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Etihad (Women) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Campionatul Iordaniei. Femei Etihad (Women) played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 8 of last matches in all competitions Al Hussein (Femei) played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in Campionatul Iordaniei. Femei Al Hussein (Femei) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Etihad (Women) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Campionatul Iordaniei. Femei Etihad (Women) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!