Amazonas - Operario Ferroviario 25.05.2025 prognoză
Predicții pentru meci
25/05/2025
Amazonas
Operario Ferroviario
Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.05.2025 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Operario Ferroviario | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 8 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20. Amazonas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Novorizontino-Atletico Clube Goianiense
Londrina-CRB Maceio
Criciuma EC SC-Sport Club do Recife
Goias Esporte Clube-Ceara
Clube Nautico Capibaribe-Esporte Clube Juventude
Super Liga Chinei
Yunnan Yukun-Henan Songshan Longmen
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Amazonas și Operario Ferroviario au marcat primii în Brasilero Seria B al sezonului 2025/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Amazonas meciuri și Operario Ferroviario meciuri în cadrul turneului Brasilero Seria B
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Amazonas și Operario Ferroviario la turneul Brasilero Seria B în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches in all competitions Amazonas played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Brasilero Seria B Amazonas played with a score of 0:0
1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Operario Ferroviario played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Brasilero Seria B Operario Ferroviario played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
5 / 10 din ultimele ei meciuri Amazonas în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în Brasilero Seria B încheiate cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Operario Ferroviario
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în Brasilero Seria B s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
4 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în Brasilero Seria B s-au încheiat la egalitate
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în Brasilero Seria B s-au încheiat la egalitate
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în Brasilero Seria B s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în Brasilero Seria B s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Operario Ferroviario în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
4 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Amazonas în Brasilero Seria B , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Operario Ferroviario în Brasilero Seria B , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.05.2025 19:42
Meciurile din sezonul trecut: 2-1 (Amazonas FC AM acasa) si 1-0 (Operario Ferroviario EC PR acasa).
Operario Ferroviario EC PR are o serie de 3 victorii consecutive in Brasilero Seria B.
Stiati ca Operario Ferroviario EC PR a marcat 40% din goluri intre minutele 46-60?
Amazonas FC AM nu a castigat in ultimele 8 meciuri.
Amazonas FC AM a jucat 6 meciuri consecutive acasa fara a castiga.
Operario Ferroviario EC PR are o serie de 3 victorii consecutive.
Operario Ferroviario EC PR nu a pierdut in ultimele 4 meciuri.
Amazonas FC AM nu a marcat in 2 din 4 meciuri jucate acasa in Brasilero Seria B in acest sezon.
Operario Ferroviario EC PR nu a marcat in 2 din 4 meciuri jucate in deplasare in Brasilero Seria B in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Amazonas FC AM pentru meciurile jucate acasa este: 0-3-1.
Luan Silva este golgheterul echipei Amazonas FC AM cu 3 goluri. Daniel Amorim a marcat de 3 ori pentru Operario Ferroviario EC PR.
Amazonas FC AM a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
Amazonas FC AM castiga prima repriza din 27% meciuri, Operario Ferroviario EC PR din 24% meciuri.
Amazonas FC AM castiga 27% din reprize, Operario Ferroviario EC PR castiga 24%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Amazonas FC AM.
In ultima intalnire Amazonas FC AM a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Amazonas FC AM conduce cu 1-0 acasa, castiga in 78% din meciuri.
Cand Operario Ferroviario EC PR conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 88% din meciuri.
Cand Amazonas FC AM este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 20% din meciuri.
Cand Operario Ferroviario EC PR este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 9% din meciuri.
In Brasilero Seria B, Operario Ferroviario EC PR este intr-o forma mai buna decat Amazonas FC AM
Operario Ferroviario EC PR's performance of the last 5 matches is better than Amazonas FC AM's.
In ultimele 3 intalniri, Amazonas FC AM a castigat 1, Operario Ferroviario EC PR a castigat 1, 1 remize.
Amazonas FC AM inscrie 1.33 goluri intr-un meci impotriva Operario Ferroviario EC PR si Operario Ferroviario EC PR inscrie 1.33 goluri impotriva Amazonas FC AM (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Amazonas FC AM si Operario Ferroviario EC PR este 2.67.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Amazonas FC AM si Operario Ferroviario EC PR este 1.67.
Amazonas FC AM inscrie 1.14 goluri cand joaca acasa iar Operario Ferroviario EC PR inscrie 0.94 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Amazonas FC AM a primit 3 cartonase rosii in acest sezon. Acesta este cel mai mare numar in Brasilero Seria B.
Anul trecut, Amazonas FC AM a fost numarul 15 in clasament cu 8 puncte. Acum sunt numarul 20 cu 4 puncte.
Operario Ferroviario EC PR a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!