Associacao Olímpica de Itabaiana - Botafogo da Paraíba 24.03.2024 prognoză
Predicții pentru meci
24/03/2024
Associacao Olímpica de Itabaiana
Botafogo da Paraíba
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.03.2024 19:42
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Meciuri Amicale de club
Vojvodina Novi Sad-Universitatea Cluj
Veles-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Associacao Olímpica de Itabaiana și Botafogo da Paraíba la turneul Cupa Nordestica în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches in all competitions Associacao Olímpica de Itabaiana played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in Cupa Nordestica Associacao Olímpica de Itabaiana played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Botafogo da Paraíba played with a score of 0:0
5 / 8 of last matches in Cupa Nordestica Botafogo da Paraíba played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
3 / 10 din ultimele meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Botafogo da Paraíba în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 8 din ultimele meciuri Botafogo da Paraíba în Cupa Nordestica s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele ei meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 6 din ultimele meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în Cupa Nordestica s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Botafogo da Paraíba în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 8 din ultimele meciuri Botafogo da Paraíba în Cupa Nordestica încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 6 din ultimele meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în Cupa Nordestica , cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Botafogo da Paraíba în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 8 din ultimele meciuri Botafogo da Paraíba în Cupa Nordestica , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
5 / 10 din ultimele ei meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 6 din ultimele meciuri Associacao Olímpica de Itabaiana în Cupa Nordestica s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Botafogo da Paraíba nu a pierdut
7 / 8 din ultimele meciuri în Cupa Nordestica Botafogo da Paraíba nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 of last matches Associacao Olímpica de Itabaiana in all competitions scored at least 1 goal
4 / 6 of last matches Associacao Olímpica de Itabaiana in Cupa Nordestica scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Botafogo da Paraíba in all competitions scored at least 1 goal
5 / 8 of last matches Botafogo da Paraíba in Cupa Nordestica scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.03.2024 19:42
Itabaiana SE are o serie de 4 infrangeri consecutive in Cupa Nordestica
Itabaiana SE nu a castigat in ultimele 5 meciuri.
Botafogo FC PB nu a castigat in ultimele 5 meciuri.
Cand a jucat in deplasare, Botafogo FC PB nu a primit nici un gol pana acum in acest sezon.
Botafogo FC PB nu a reusit sa marcheze in ultimele 4 meciuri.
Itabaiana SE castiga prima repriza din 36% meciuri, Botafogo FC PB din 25% meciuri.
Itabaiana SE castiga 36% din reprize, Botafogo FC PB castiga 25%.
Cand Itabaiana SE conduce cu 1-0 acasa, castiga in 83% din meciuri.
Cand Botafogo FC PB conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 71% din meciuri.
Cand Itabaiana SE este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Botafogo FC PB este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 12% din meciuri.
In Cupa Nordestica, Botafogo FC PB este intr-o forma mai buna decat Itabaiana SE
Itabaiana SE's performance of the last 5 matches is better than Botafogo FC PB's.
Botafogo FC PB are o serie de 4 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Cupa Nordestica.
Itabaiana SE inscrie 1.42 goluri cand joaca acasa iar Botafogo FC PB inscrie 0.8 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Botafogo FC PB nu a marcat in 2 din 3 meciuri jucate in deplasare in Cupa Nordestica in acest sezon.
Itabaiana SE nu a marcat in 1 din 3 meciuri jucate acasa in Cupa Nordestica in acest sezon.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!