Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Ashland Eagles (Femei) - Thomas More Saints (Femei) 02.10.2025 prognoză

Predicții pentru meci

02/10/2025

Ashland Eagles (Femei)

17:00

Thomas More Saints (Femei)

Bet:Dublă șansă - 12

Cotele:1.13

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.10.2025 19:41

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
2
0
0

Statistică comparativă

4
Chibrituri
5
3
Câștigă
2
1
Pierderi
3
10
A marcat
6
2
Primit
12
+8
Diferența de goluri
-6
1
Media golurilor din meci
3
2.5
Goluri marcate pe meci
1.2
0.5
Goluri primite pe meci
2.4
3
Ambele echipe au marcat
3.6
30.3'
Minute/Goluri marcate
25.1'

Cine va câștiga?

Ashland Eagles (Femei)
ASH - %
Thomas More Saints (Femei)
THO - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Ashland Eagles (Femei)
ASH - 33%
Thomas More Saints (Femei)
THO - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

4
Chibrituri
5
3
Câștigă
2
1
Pierderi
3
10
A marcat
6
2
Primit
12
+8
Diferența de goluri
-6
1
Media golurilor din meci
3
2.5
Goluri marcate pe meci
1.2
0.5
Goluri primite pe meci
2.4
3
Ambele echipe au marcat
3.6
30.3'
Minute/Goluri marcate
25.1'

Sfaturi pentru pariuri

Ashland Eagles (Femei)

2 / 4 din ultimele meciuri Ashland Eagles (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Ashland Eagles (Femei)

2 / 4 din ultimele meciuri Ashland Eagles (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C1

Ashland Eagles (Femei)

3 / 4 din ultimele meciuri Ashland Eagles (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Ashland Eagles (Femei)

3 / 4 din ultimele meciuri Ashland Eagles (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin încheiate cu victoria ei

Ashland Eagles (Femei)

1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Ashland Eagles (Femei)

Thomas More Saints (Femei)

3 / 5 din ultimele ei meciuri Thomas More Saints (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Thomas More Saints (Femei)

3 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Ashland Eagles (Femei)

2 / 4 din ultimele meciuri Ashland Eagles (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Thomas More Saints (Femei)

1 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Thomas More Saints (Femei)

1 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1

Ashland Eagles (Femei)

3 / 4 din ultimele meciuri în toate competițiile Ashland Eagles (Femei) nu a pierdut

Ashland Eagles (Femei)

3 / 4 din ultimele meciuri în NCAA Sezon Regular, Feminin Ashland Eagles (Femei) nu a pierdut

Thomas More Saints (Femei)

1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Thomas More Saints (Femei)

Pariați:Dublă șansă - 1X

Thomas More Saints (Femei)

1 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Thomas More Saints (Femei)

1 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C2

Thomas More Saints (Femei)

2 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Thomas More Saints (Femei)

2 / 5 din ultimele meciuri Thomas More Saints (Femei) în NCAA Sezon Regular, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.10.2025 19:41

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!