Aston Villa până la 21 de ani - Everton U21 09.02.2024 prognoză
Predicții pentru meci
09/02/2024
Aston Villa până la 21 de ani
Everton U21
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.02.2024 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. Aston Villa II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 2 | 2 | 5 | 19 | 25 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22. Everton U21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 23 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Victoria Premier League
South Melbourne-Dandenong Thunder
South Australia State League, Women
Elizabeth Grove (Women)-South Adelaide FC (Women)
South Australia State League 2
Pontian Eagles SC-Elizabeth Downs SC
NSW Premier League Rezerve, Feminin
Hills United FC U23 (Women)-Macarthur Rams U23 (Women)
NPL, Queensland
Brisbane City-Brisbane Roar sub 21
Brisbane City-Brisbane Roar II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Aston Villa până la 21 de ani și Everton U21 la turneul Premier League 2 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 of last matches in all competitions Aston Villa până la 21 de ani played with a score of 0:0
1 / 9 of last matches in Premier League 2 Aston Villa până la 21 de ani played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Everton U21 played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Premier League 2 Everton U21 played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 10 of last matches Aston Villa până la 21 de ani in all competitions had less than 3 goals
5 / 9 of last matches Aston Villa până la 21 de ani in Premier League 2 had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Everton U21 in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Everton U21 in Premier League 2 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
4 / 10 din ultimele ei meciuri Aston Villa până la 21 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 9 din ultimele meciuri Aston Villa până la 21 de ani în Premier League 2 s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Everton U21 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Everton U21 în Premier League 2 încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa până la 21 de ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 9 din ultimele meciuri Aston Villa până la 21 de ani în Premier League 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Everton U21 în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Everton U21 în Premier League 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele ei meciuri Aston Villa până la 21 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 9 din ultimele meciuri Aston Villa până la 21 de ani în Premier League 2 s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Everton U21 nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Premier League 2 Everton U21 nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa până la 21 de ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 9 din ultimele meciuri Aston Villa până la 21 de ani în Premier League 2 s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Everton U21 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Everton U21 în Premier League 2 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.02.2024 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!