Aston Villa (Femei) - London City Lionesses (Femei) 16.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
16/11/2025
Aston Villa (Femei)
London City Lionesses (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.11.2025 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. London City Lionesses (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 4 | 0 | 4 | 11 | 18 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Aston Villa LFC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 7 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
ACT Premier League
Belconnen United-Canberra Juventus FC
South Australia State League 2
Barossa United-Port Adelaide Pirates
Elizabeth Grove-Gawler Eagles SC
NSW League One
Macarthur Rams-Inter Lions
NSW Premier League Rezerve, Feminin
Northern Tigers U23 (Women)-UNSW FC U23 (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Aston Villa (Femei) și London City Lionesses (Femei) au marcat primii în Super Liga Feminina al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Aston Villa (Femei) meciuri și London City Lionesses (Femei) meciuri în cadrul turneului Super Liga Feminina
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Aston Villa (Femei) și London City Lionesses (Femei) la turneul Super Liga Feminina în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în Super Liga Feminina s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 8 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 10 din ultimele ei meciuri Aston Villa (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 8 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în Super Liga Feminina încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în Super Liga Feminina încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele ei meciuri London City Lionesses (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 8 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Aston Villa (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 8 din ultimele meciuri London City Lionesses (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Aston Villa (Femei) nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga Feminina Aston Villa (Femei) nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile London City Lionesses (Femei) nu a remizat
8 / 8 din ultimele meciuri în Super Liga Feminina London City Lionesses (Femei) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.11.2025 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!