Atletico Nacional - America de Cali 02.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
02/11/2025
Atletico Nacional
America de Cali
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.11.2025 18:44
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
South Australia State League 2, Reserves
Barossa United Reserve-Port Adelaide Reserve
Mount Barker United SC Reserve-Plympton FC Reserve
South Australia State League 1, Reserves
Adelaide Olympic FC Reserve-Salisbury United Reserve
Adelaide Cobras Reserves-Fulham United FC Reserve
Adelaide Blue Eagles Reserves-South Adelaide Reserve
South Australia NPL, Reserves
Adelaide United FC Reserves-Campbelltown City SC Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Atletico Nacional și America de Cali au marcat primii în Cupa Columbia al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Atletico Nacional meciuri și America de Cali meciuri în cadrul turneului Cupa Columbia
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Atletico Nacional și America de Cali la turneul Cupa Columbia în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
1 / 10 din ultimele ei meciuri Atletico Nacional în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în Cupa Columbia s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în Cupa Columbia încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie America de Cali
Pariați:1x2 - C2
1 / 10 din ultimele ei meciuri Atletico Nacional în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în Cupa Columbia s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Atletico Nacional
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile America de Cali nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Cupa Columbia America de Cali nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în Cupa Columbia s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în Cupa Columbia s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie America de Cali în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
6 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în Cupa Columbia încheiate cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Atletico Nacional
2 / 10 din ultimele ei meciuri America de Cali în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în Cupa Columbia s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în Cupa Columbia s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie America de Cali în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Atletico Nacional în Cupa Columbia s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri America de Cali în Cupa Columbia s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.11.2025 18:44
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!