Augnablik Kopavogur - Magni 15.06.2024 prognoză
Predicții pentru meci
15/06/2024
Augnablik Kopavogur
Magni
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.06.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Augnablik Kopavogur | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 8 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Magni | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 8 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Augnablik Kopavogur și Magni la turneul 3. deild în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele ei meciuri Augnablik Kopavogur în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Magni în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Magni în 3. deild încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Magni
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Magni în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Magni în 3. deild s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Magni în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Augnablik Kopavogur în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Augnablik Kopavogur
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Magni nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în 3. deild Magni nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Magni în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Magni în 3. deild s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele meciuri Augnablik Kopavogur în 3. deild s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Magni în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Magni în 3. deild s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Augnablik Kopavogur nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în 3. deild Augnablik Kopavogur nu au remizat
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Magni nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în 3. deild Magni nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.06.2024 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!