Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Avangard-D Saint Petersburg - Tosno II 30.05.2025 prognoză

Predicții pentru meci

30/05/2025

Avangard-D Saint Petersburg

12:30

Tosno II

Bet:Total - Sub (2.5)

Cotele:2.24

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.05.2025 19:40

Statistică comparativă

5
Chibrituri
2
2
Câștigă
2
1
Extrage
0
2
Pierderi
0
11
A marcat
11
16
Primit
0
-5
Diferența de goluri
+11
4
Media golurilor din meci
0
2.2
Goluri marcate pe meci
5.5
3.2
Goluri primite pe meci
0
5.4
Ambele echipe au marcat
5.5
17.2'
Minute/Goluri marcate
14.7'

Cine va câștiga?

Avangard-D Saint Petersburg
AVA - %
Tosno II
TOS - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Avangard-D Saint Petersburg
AVA - 33%
Tosno II
TOS - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

5
Chibrituri
2
2
Câștigă
2
1
Extrage
0
2
Pierderi
0
11
A marcat
11
16
Primit
0
-5
Diferența de goluri
+11
4
Media golurilor din meci
0
2.2
Goluri marcate pe meci
5.5
3.2
Goluri primite pe meci
0
5.4
Ambele echipe au marcat
5.5
17.2'
Minute/Goluri marcate
14.7'

Sfaturi pentru pariuri

Avangard-D Saint Petersburg

2 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Avangard-D Saint Petersburg

2 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în Campionatul St Petersburg încheiate cu victoria ei

Pariați:1x2 - C1

Avangard-D Saint Petersburg

3 / 5 din ultimele meciuri în toate competițiile Avangard-D Saint Petersburg nu a pierdut

Avangard-D Saint Petersburg

3 / 5 din ultimele meciuri în Campionatul St Petersburg Avangard-D Saint Petersburg nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - 1X

Avangard-D Saint Petersburg

3 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în Campionatul St Petersburg s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

Tosno II

1 / 2 din ultimele meciuri Tosno II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C2

Avangard-D Saint Petersburg

1 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Avangard-D Saint Petersburg

1 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în Campionatul St Petersburg s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C1

Avangard-D Saint Petersburg

2 / 5 of last matches Avangard-D Saint Petersburg in all competitions scored at least 3 goals

Avangard-D Saint Petersburg

2 / 5 of last matches Avangard-D Saint Petersburg in Campionatul St Petersburg had at least 3 goals

Tosno II

2 / 2 of last matches Tosno II in all competitions scored at least 3 goals

Pariați:Total - Peste (2.5)

Avangard-D Saint Petersburg

1 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Avangard-D Saint Petersburg

1 / 5 din ultimele meciuri Avangard-D Saint Petersburg în Campionatul St Petersburg s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.05.2025 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!