Azuriz FC PR - Independente FSJ 29.01.2025 prognoză
Predicții pentru meci
29/01/2025
Azuriz FC PR
Independente FSJ
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Azuriz FC PR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 4 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Independente FSJ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 14 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NPL Queensland, Feminin
Brisbane City (Femei)-Suburbiile de Est (Femei)
Liga 2 China
Shanxi Chongde Ronghai-Shanghai Second
Xiamen Feilu-Shenzhen 2028 FC
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Ural II-FC Chelyabinsk 2
Super Liga Chinezească, Feminin
Beijing Yuhong (Femei)-Shaanxi Chang An Athletic (Women)
Japonia. Liga regională
RKU Dragons Ryugasaki-Edo All United
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Azuriz FC PR și Independente FSJ au marcat primii în Paranaense al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Azuriz FC PR meciuri și Independente FSJ meciuri în cadrul turneului Paranaense
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Azuriz FC PR și Independente FSJ la turneul Paranaense în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Azuriz FC PR nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Azuriz FC PR nu au remizat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Independente FSJ nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Independente FSJ nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 of last matches Azuriz FC PR in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Azuriz FC PR in Paranaense had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Independente FSJ in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Independente FSJ in Paranaense had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 of last matches Azuriz FC PR in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Azuriz FC PR in Paranaense scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Independente FSJ in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Independente FSJ in Paranaense scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Azuriz FC PR nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Azuriz FC PR nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Independente FSJ
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 din ultimele meciuri Azuriz FC PR în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Azuriz FC PR în Paranaense încheiate cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Azuriz FC PR
7 / 10 din ultimele ei meciuri Independente FSJ în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Independente FSJ în Paranaense s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
7 / 10 din ultimele meciuri Azuriz FC PR în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Azuriz FC PR în Paranaense , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Independente FSJ în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Independente FSJ în Paranaense , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!