Boston Bolts - Western Mass Pioneers 16.05.2023 prognoză
Predicții pentru meci
16/05/2023
Boston Bolts
Western Mass Pioneers
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.05.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Boston Bolts | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Western Mass Pioneers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Boston Bolts și Western Mass Pioneers la turneul USL League Two în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches in all competitions Boston Bolts played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in USL League Two Boston Bolts played with a score of 0:0
3 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Western Mass Pioneers played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in USL League Two Western Mass Pioneers played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
6 / 10 of last matches Boston Bolts in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Boston Bolts in USL League Two had less than 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Western Mass Pioneers in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Western Mass Pioneers in USL League Two had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Boston Bolts în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Western Mass Pioneers în USL League Two s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
5 / 10 din ultimele meciuri Boston Bolts în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Boston Bolts în USL League Two , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Western Mass Pioneers în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Western Mass Pioneers în USL League Two , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri Boston Bolts în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Boston Bolts în USL League Two încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Boston Bolts
1 / 10 din ultimele ei meciuri Western Mass Pioneers în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Western Mass Pioneers în USL League Two s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
4 / 10 din ultimele ei meciuri Boston Bolts în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Boston Bolts în USL League Two s-a încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri Western Mass Pioneers în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
8 / 10 din ultimele meciuri Western Mass Pioneers în USL League Two încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Western Mass Pioneers
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.05.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!