CA Independiente (Femei) - Belgrano (Women) 25.06.2023 prognoză
Predicții pentru meci
25/06/2023
CA Independiente (Femei)
Belgrano (Women)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.06.2023 19:40
Statistică comparativă
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
IND
0.7 Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
IND
1.6 Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CA Independiente (Femei) și Belgrano (Women) la turneul Primera Division, Feminin în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches in all competitions CA Independiente (Femei) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Primera Division, Feminin CA Independiente (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
8 / 10 of last matches CA Independiente (Femei) in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches CA Independiente (Femei) in Primera Division, Feminin had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Belgrano (Women) in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Belgrano (Women) in Primera Division, Feminin had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 din ultimele meciuri CA Independiente (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri CA Independiente (Femei) în Primera Division, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri CA Independiente (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri CA Independiente (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CA Independiente (Femei) nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Primera Division, Feminin CA Independiente (Femei) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele ei meciuri CA Independiente (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri CA Independiente (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.06.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!