CA Platense (Femei) - Club El Porvenir (Femei) 16.05.2023 prognoză
Predicții pentru meci
16/05/2023
CA Platense (Femei)
Club El Porvenir (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.05.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. CA Platense (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 7 | 3 | 1 | 14 | 5 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. Club El Porvenir (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 1 | 2 | 8 | 7 | 29 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches in all competitions CA Platense (Femei) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Primera Division, Feminin CA Platense (Femei) played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Club El Porvenir (Femei) played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Primera Division, Feminin Club El Porvenir (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
6 / 10 of last matches CA Platense (Femei) in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches CA Platense (Femei) in Primera Division, Feminin had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Club El Porvenir (Femei) in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Club El Porvenir (Femei) in Primera Division, Feminin had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
1 / 10 din ultimele ei meciuri CA Platense (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri CA Platense (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în Primera Division, Feminin încheiate cu victoria ei
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Club El Porvenir (Femei)
Pariați:1x2 - C2
7 / 10 din ultimele meciuri CA Platense (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri CA Platense (Femei) în Primera Division, Feminin încheiate cu victoria ei
8 / 10 din ultimele ei meciuri Club El Porvenir (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri CA Platense (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri CA Platense (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele meciuri CA Platense (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Club El Porvenir (Femei) în Primera Division, Feminin s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.05.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!