Sarmiento de Resistencia - Centro Juventud Antoniana 12.04.2026 prognoză
Predicții pentru meci
12/04/2026
Sarmiento de Resistencia
Centro Juventud Antoniana
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.04.2026 19:44
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Sarmiento de Resistencia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. Centro Juventud Antoniana | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Torneo Federal A
CA Defensores de Vilelas-Sarmiento de Resistencia
Club Atletico Huracán Las Heras-Costa Brava de General Pico
Alvarado Mar del Plata-CA Germinal
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay-CA 9 de Julio Rafaela
Douglas Haig-Sportivo Las Parejas
Atenas Rio Cuarto-Fadep
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Sarmiento de Resistencia și Centro Juventud Antoniana la turneul Torneo Federal A în sezonul 2026/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele ei meciuri Sarmiento de Resistencia în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Sarmiento de Resistencia în Torneo Federal A s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Sarmiento de Resistencia
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Centro Juventud Antoniana nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Torneo Federal A Centro Juventud Antoniana nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele meciuri Sarmiento de Resistencia în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Sarmiento de Resistencia în Torneo Federal A , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Centro Juventud Antoniana în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Centro Juventud Antoniana în Torneo Federal A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sarmiento de Resistencia nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Torneo Federal A Sarmiento de Resistencia nu au remizat
10 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Centro Juventud Antoniana nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Torneo Federal A Centro Juventud Antoniana nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Sarmiento de Resistencia
3 / 10 din ultimele ei meciuri Centro Juventud Antoniana în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Centro Juventud Antoniana în Torneo Federal A s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 of the last match between the teams was at least 3 goals
2 / 10 of last matches Centro Juventud Antoniana in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Centro Juventud Antoniana in Torneo Federal A had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Sarmiento de Resistencia nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Torneo Federal A Sarmiento de Resistencia nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Centro Juventud Antoniana
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.04.2026 19:44
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!