Union de Santa Fe II - Central Cordoba de Santiago del Estero II 19.10.2023 prognoză
Predicții pentru meci
19/10/2023
Union de Santa Fe II
Central Cordoba de Santiago del Estero II
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.10.2023 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. CA Central Cordoba SE Reserve | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 2 | 6 | 2 | 6 | 7 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. CA Union Santa Fe Reserve | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 0 | 3 | 7 | 3 | 12 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Union de Santa Fe II și Central Cordoba de Santiago del Estero II la turneul Copa de la Liga, Rezerve în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches in all competitions Union de Santa Fe II played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Copa de la Liga, Rezerve Union de Santa Fe II played with a score of 0:0
1 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Central Cordoba de Santiago del Estero II played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Copa de la Liga, Rezerve Central Cordoba de Santiago del Estero II played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
10 / 10 of last matches Union de Santa Fe II in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Union de Santa Fe II in Copa de la Liga, Rezerve had less than 2 goals
2 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Central Cordoba de Santiago del Estero II in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Central Cordoba de Santiago del Estero II in Copa de la Liga, Rezerve had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele ei meciuri Union de Santa Fe II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Union de Santa Fe II în Copa de la Liga, Rezerve s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Central Cordoba de Santiago del Estero II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Central Cordoba de Santiago del Estero II în Copa de la Liga, Rezerve încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Central Cordoba de Santiago del Estero II
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Union de Santa Fe II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Union de Santa Fe II în Copa de la Liga, Rezerve s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Central Cordoba de Santiago del Estero II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Central Cordoba de Santiago del Estero II în Copa de la Liga, Rezerve s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 10 din ultimele meciuri Union de Santa Fe II în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Union de Santa Fe II în Copa de la Liga, Rezerve , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Central Cordoba de Santiago del Estero II în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Central Cordoba de Santiago del Estero II în Copa de la Liga, Rezerve , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 din ultimele ei meciuri Union de Santa Fe II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Union de Santa Fe II în Copa de la Liga, Rezerve s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Union de Santa Fe II
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Central Cordoba de Santiago del Estero II nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Copa de la Liga, Rezerve Central Cordoba de Santiago del Estero II nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.10.2023 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!