Cancun - Tepatitlan de Morelos 28.03.2026 prognoză
Predicții pentru meci
28/03/2026
Cancun
Tepatitlan de Morelos
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.03.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Cancun | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 12 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. Tepatitlan de Morelos | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 7 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
National Premier Soccer League
Erie Commodores-Ambassadors FC Ohio
USL W League
Monterey Bay FC (Women)-Capo FC (Women)
National Premier Soccer League
Virginia Dream FC-Virginia Beach City
USL League Two
Inter Gainesville KF-Nona FC
Cupa Mondială
Argentina-Republica Capului Verde
USL W League
Vermont Green (Women)-Long Island Rough Riders (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Cancun și Tepatitlan de Morelos au marcat primii în Liga de Expansion MX, Clausura al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Cancun meciuri și Tepatitlan de Morelos meciuri în cadrul turneului Liga de Expansion MX, Clausura
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Cancun și Tepatitlan de Morelos la turneul Liga de Expansion MX, Clausura în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Cancun în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Cancun în Liga de Expansion MX, Clausura , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Tepatitlan de Morelos în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Tepatitlan de Morelos în Liga de Expansion MX, Clausura , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele ei meciuri Cancun în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Cancun în Liga de Expansion MX, Clausura s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Tepatitlan de Morelos în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Tepatitlan de Morelos în Liga de Expansion MX, Clausura încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Tepatitlan de Morelos
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Cancun în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Cancun în Liga de Expansion MX, Clausura încheiate cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Cancun
2 / 10 din ultimele ei meciuri Tepatitlan de Morelos în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Tepatitlan de Morelos în Liga de Expansion MX, Clausura s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Cancun nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Clausura Cancun nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tepatitlan de Morelos nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Clausura Tepatitlan de Morelos nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele ei meciuri Cancun în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Cancun în Liga de Expansion MX, Clausura s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Cancun
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tepatitlan de Morelos nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Clausura Tepatitlan de Morelos nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Cancun nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Clausura Cancun nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Tepatitlan de Morelos
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 29.03.2026 19:40
Cel mai frecvent rezultat intre Cancun FC si Tepatitlan FC este 2-1. 3 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 6 intalniri cu Cancun FC jucate acasa, Cancun FC a castigat 4, au fost 1 egaluri in timp ce Tepatitlan FC a castigat de 1 ori. Diferenta de goluri a fost de 14-6 in favoarea echipei Cancun FC.
In ultimele 12 intalniri, Cancun FC a castigat de 7 ori, au fost 2 egaluri, iar Tepatitlan FC a castigat de 3 ori. Golaverajul este 20-13 in favoarea Cancun FC.
Stiati ca Cancun FC a marcat 31% din goluri intre minutele 16-30?
Stiati ca Tepatitlan FC a marcat 38% din goluri intre minutele 0-15?
Cancun FC nu a marcat in 0 din 5 meciuri jucate acasa in Liga de Expansion MX, Clausura in acest sezon.
Tepatitlan FC nu a marcat in 3 din 5 meciuri jucate in deplasare in Liga de Expansion MX, Clausura in acest sezon.
Anul trecut, Tepatitlan FC a fost numarul 9 in clasament cu 13 puncte. Acum sunt numarul 1 cu 21 puncte.
Cancun FC a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
Cancun FC castiga prima repriza din 46% meciuri, Tepatitlan FC din 32% meciuri.
Cancun FC castiga 46% din reprize, Tepatitlan FC castiga 32%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Cancun FC.
In ultima intalnire Cancun FC a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Cancun FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 66% din meciuri.
Cand Tepatitlan FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Cancun FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Tepatitlan FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 12% din meciuri.
In Liga de Expansion MX, Clausura, Tepatitlan FC este intr-o forma mai buna decat Cancun FC
Tepatitlan FC's performance of the last 5 matches is better than Cancun FC's.
Cancun FC a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Tepatitlan FC (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Cancun FC a castigat 3, Tepatitlan FC a castigat 1, 1 remize.
Cancun FC a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Liga de Expansion MX, Clausura contra Tepatitlan FC.
Tepatitlan FC a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Liga de Expansion MX, Clausura contra Cancun FC.
Cancun FC inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva Tepatitlan FC si Tepatitlan FC inscrie 1 goluri impotriva Cancun FC (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Cancun FC si Tepatitlan FC este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Cancun FC si Tepatitlan FC este 1.4.
Cancun FC inscrie 2.07 goluri cand joaca acasa iar Tepatitlan FC inscrie 1.18 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Cancun FC a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!