C.D. Feirense - Academico de Viseu 21.02.2024 prognoză
Predicții pentru meci
21/02/2024
C.D. Feirense
Academico de Viseu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 21.02.2024 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Academico de Viseu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 7 | 10 | 4 | 24 | 21 | 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. C.D. Feirense | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 7 | 3 | 11 | 21 | 28 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga Nat. Fotbal Feminin
Chicago Stars (Femei)-Utah Royals (Femei)
USL League Two
West Seattle Junction FC-FC Olympia
Ballard FC-Tacoma Stars
Virginia Marauders FC-Bethesda SC
Cupa Chile
Union Espanola-O'Higgins
USL League Two
City SC San Diego-Redlands FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru C.D. Feirense și Academico de Viseu la turneul Liga Segunda în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 of last matches in all competitions C.D. Feirense played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Liga Segunda C.D. Feirense played with a score of 0:0
6 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Academico de Viseu played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Liga Segunda Academico de Viseu played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
7 / 10 of last matches C.D. Feirense in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches C.D. Feirense in Liga Segunda scored at least 1 goal
7 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Academico de Viseu in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Academico de Viseu in Liga Segunda scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
3 / 10 din ultimele meciuri C.D. Feirense în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri C.D. Feirense în Liga Segunda s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Academico de Viseu în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Academico de Viseu în Liga Segunda s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele ei meciuri C.D. Feirense în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri C.D. Feirense în Liga Segunda s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Academico de Viseu în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Academico de Viseu în Liga Segunda încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Academico de Viseu
Pariați:1x2 - C2
1 / 10 din ultimele meciuri C.D. Feirense în Liga Segunda s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Academico de Viseu în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Academico de Viseu în Liga Segunda s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
3 / 10 of last matches in all competitions C.D. Feirense played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Liga Segunda C.D. Feirense played with a score of 0:0
6 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Academico de Viseu played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Liga Segunda Academico de Viseu played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 21.02.2024 18:40
Pe durata ultimelor 7 intalniri cu CD Feirense jucate acasa, CD Feirense a castigat 3, au fost 3 egaluri in timp ce Academico de Viseu FC a castigat de 1 ori. Diferenta de goluri a fost de 9-6 in favoarea echipei CD Feirense.
In ultimele 17 intalniri, CD Feirense a castigat de 8 ori, au fost 5 egaluri, iar Academico de Viseu FC a castigat de 4 ori. Golaverajul este 21-12 in favoarea CD Feirense.
Ultima victorie in deplasare a echipei Academico de Viseu FC impotriva echipei CD Feirense a fost in 2014.
Meciurile din sezonul trecut: 1-1 (CD Feirense acasa) si 2-1 (Academico de Viseu FC acasa).
Stiati ca CD Feirense a marcat 37% din goluri intre minutele 31-45? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Stiati ca Academico de Viseu FC a marcat 21% din goluri intre minutele 31-45?
CD Feirense nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
Academico de Viseu FC nu a pierdut in ultimele 10 meciuri.
Academico de Viseu FC nu a pierdut nici un meci din ultimele 4 jucate in deplasare
Cand joaca acasa, CD Feirense nu a pierdut niciodata cu Academico de Viseu FC in ultimele 6 intalniri.
CD Feirense nu a marcat in 3 din 10 meciuri jucate acasa in Liga Segunda in acest sezon.
Academico de Viseu FC nu a marcat in 4 din 10 meciuri jucate in deplasare in Liga Segunda in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Academico de Viseu FC pentru meciurile jucate in deplasare este: 2-5-3.
Academico de Viseu FC a marcat cel putin un gol in 7 meciuri consecutive.
CD Feirense castiga prima repriza din 25% meciuri, Academico de Viseu FC din 29% meciuri.
CD Feirense castiga 25% din reprize, Academico de Viseu FC castiga 29%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Academico de Viseu FC.
In ultima intalnire Academico de Viseu FC a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand CD Feirense conduce cu 1-0 acasa, castiga in 100% din meciuri.
Cand Academico de Viseu FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 42% din meciuri.
Cand CD Feirense este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 14% din meciuri.
Cand Academico de Viseu FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 10% din meciuri.
In Liga Segunda, Academico de Viseu FC este intr-o forma mai buna decat CD Feirense
Academico de Viseu FC's performance of the last 5 matches is better than CD Feirense's.
In ultimele 5 intalniri, CD Feirense a castigat 2, Academico de Viseu FC a castigat 2, 1 remize.
CD Feirense inscrie 1.2 goluri intr-un meci impotriva Academico de Viseu FC si Academico de Viseu FC inscrie 1.2 goluri impotriva CD Feirense (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre CD Feirense si Academico de Viseu FC este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre CD Feirense si Academico de Viseu FC este 0.8.
CD Feirense inscrie 1.47 goluri cand joaca acasa iar Academico de Viseu FC inscrie 1.11 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga Segunda.
Dudu Hatamoto este golgheterul echipei CD Feirense cu 4 goluri. Andre Clovis a marcat de 7 ori pentru Academico de Viseu FC.
Sergio Conceicao este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de CD Feirense cu 15 reusite. Gauthier Ott este cel mai bun co-autor pentru Academico de Viseu FC cu (5) reusite.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!