Lugo - Unionistas de Salamanca CF 10.03.2024 prognoză
Predicții pentru meci
10/03/2024
Lugo
Unionistas de Salamanca CF
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.03.2024 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Lugo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 9 | 8 | 9 | 20 | 26 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Unionistas CF | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 8 | 11 | 7 | 20 | 20 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Kdv Tomsk-FK Akron-2 Tolyatti
Premier League
Mekelle 70 Enderta-Negele Arsi
Dire Dawa-Arba Minch
CE U19 Feminin
Austria până la 19 ani (Fete)-Elveția până la 19 ani (Fete)
Meciuri Amicale de club
Austria Lustenau-Young Boys
Glentoran-Kilmarnock
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Lugo și Unionistas de Salamanca CF la turneul Primera Federacion în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches in all competitions Lugo played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Primera Federacion Lugo played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Unionistas de Salamanca CF played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Primera Federacion Unionistas de Salamanca CF played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
5 / 10 din ultimele ei meciuri Lugo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Lugo în Primera Federacion s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Unionistas de Salamanca CF în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Unionistas de Salamanca CF în Primera Federacion încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Lugo în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Lugo în Primera Federacion s-au încheiat la egalitate
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Unionistas de Salamanca CF în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Unionistas de Salamanca CF în Primera Federacion s-au încheiat la egalitate
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele ei meciuri Lugo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Lugo în Primera Federacion s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Unionistas de Salamanca CF nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Primera Federacion Unionistas de Salamanca CF nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 din ultimele meciuri Lugo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Lugo în Primera Federacion , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Unionistas de Salamanca CF în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Unionistas de Salamanca CF în Primera Federacion , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Lugo nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Primera Federacion Lugo nu au remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Unionistas de Salamanca CF nu a remizat
5 / 10 din ultimele meciuri în Primera Federacion Unionistas de Salamanca CF nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.03.2024 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!