Esportivo Bento Goncalves - Novo Hamburgo RS 11.02.2023 prognoză
Predicții pentru meci
11/02/2023
Esportivo Bento Goncalves
Novo Hamburgo RS
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.02.2023 17:15
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Novo Hamburgo RS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Esportivo Bento Goncalves | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Esportivo Bento Goncalves și Novo Hamburgo RS la turneul Gaucho în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Esportivo Bento Goncalves in all competitions had less than 2 goals
4 / 6 of last matches Esportivo Bento Goncalves in Gaucho had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Novo Hamburgo RS in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Novo Hamburgo RS in Gaucho had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Esportivo Bento Goncalves nu a remizat
4 / 6 din ultimele meciuri în Gaucho Esportivo Bento Goncalves nu au remizat
8 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Novo Hamburgo RS nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Gaucho Novo Hamburgo RS nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Esportivo Bento Goncalves nu a pierdut
5 / 6 din ultimele meciuri în Gaucho Esportivo Bento Goncalves nu a pierdut
5 / 10 din ultimele ei meciuri Novo Hamburgo RS în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Novo Hamburgo RS în Gaucho s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:Dublă șansă - 1X
6 / 10 din ultimele meciuri Esportivo Bento Goncalves în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 6 din ultimele meciuri Esportivo Bento Goncalves în Gaucho , cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Novo Hamburgo RS în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Novo Hamburgo RS în Gaucho , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 of last matches in all competitions Esportivo Bento Goncalves played with a score of 0:0
4 / 6 of last matches in Gaucho Esportivo Bento Goncalves played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Novo Hamburgo RS played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Gaucho Novo Hamburgo RS played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 10 of last matches in all competitions Esportivo Bento Goncalves played with a score of 0:0
4 / 6 of last matches in Gaucho Esportivo Bento Goncalves played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Novo Hamburgo RS played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Gaucho Novo Hamburgo RS played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.02.2023 17:15
In ultimele 8 intalniri, CE Bento Goncalves RS a castigat de 3 ori, au fost 0 egaluri, iar EC Novo Hamburgo RS a castigat de 5 ori. Golaverajul este 16-11 in favoarea EC Novo Hamburgo RS.
CE Bento Goncalves RS nu a castigat in ultimele 6 meciuri.
CE Bento Goncalves RS are o serie de 3 infrangeri consecutive in meciurile jucate acasa.
EC Novo Hamburgo RS nu a castigat in ultimele 7 meciuri.
EC Novo Hamburgo RS a pierdut 4 meciuri consecutive in deplasare.
EC Novo Hamburgo RS nu a castigat nici un meci din ultimele 10 meciuri jucate in deplasare.
CE Bento Goncalves RS nu a castigat nici un meci in ultimele 3 meciuri jucate impotriva echipei EC Novo Hamburgo RS.
CE Bento Goncalves RS nu a marcat in 2 din 3 meciuri jucate acasa in Gaucho in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei CE Bento Goncalves RS pentru meciurile jucate acasa este: 0-0-3.
CE Bento Goncalves RS nu a reusit sa marcheze in ultimele 3 meciuri.
CE Bento Goncalves RS castiga prima repriza din 23% meciuri, EC Novo Hamburgo RS din 25% meciuri.
CE Bento Goncalves RS castiga 23% din reprize, EC Novo Hamburgo RS castiga 25%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost EC Novo Hamburgo RS.
In ultima intalnire EC Novo Hamburgo RS a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand CE Bento Goncalves RS conduce cu 1-0 acasa, castiga in 71% din meciuri.
Cand CE Bento Goncalves RS este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand EC Novo Hamburgo RS este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Gaucho, EC Novo Hamburgo RS este intr-o forma mai buna decat CE Bento Goncalves RS
CE Bento Goncalves RS's performance of the last 5 matches is better than EC Novo Hamburgo RS's.
In ultimele 5 intalniri, CE Bento Goncalves RS a castigat 2, EC Novo Hamburgo RS a castigat 3, 0 remize.
CE Bento Goncalves RS inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva EC Novo Hamburgo RS si EC Novo Hamburgo RS inscrie 1.6 goluri impotriva CE Bento Goncalves RS (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre CE Bento Goncalves RS si EC Novo Hamburgo RS este 3.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre CE Bento Goncalves RS si EC Novo Hamburgo RS este 0.6.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Gaucho.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Niciuna din echipe nu a inscris in ultimul meci.
CE Bento Goncalves RS inscrie 0.85 goluri cand joaca acasa iar EC Novo Hamburgo RS inscrie 0.6 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
CE Bento Goncalves RS are o serie de 3 infrangeri consecutive in Gaucho
CE Bento Goncalves RS a pierdut 3 meciuri consecutive.
EC Novo Hamburgo RS's performance of the last 5 matches is better than CE Bento Goncalves RS's.
EC Novo Hamburgo RS are o serie de 3 meciuri cu 0 goluri inscrise.
EC Novo Hamburgo RS nu a reusit sa marcheze in ultimele 3 meciuri.
Niciuna din echipe nu a primit gol in ultimul meci.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!