Celtic Glasgow B - East Kilbride 02.08.2023 prognoză
Predicții pentru meci
02/08/2023
Celtic Glasgow B
East Kilbride
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.08.2023 19:40
Statistică comparativă
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Celtic Glasgow B și East Kilbride la turneul Cupa Challenge în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 4 of last matches Celtic Glasgow B in all competitions had less than 3 goals
1 / 3 of last matches Celtic Glasgow B in Cupa Challenge had less than 3 goals
7 / 10 of last matches East Kilbride in all competitions had less than 3 goals
2 / 2 of last matches East Kilbride in Cupa Challenge had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
1 / 4 of last matches in all competitions Celtic Glasgow B played with a score of 0:0
1 / 3 of last matches in Cupa Challenge Celtic Glasgow B played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in all competitions East Kilbride played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
2 / 4 din ultimele ei meciuri Celtic Glasgow B în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 3 din ultimele meciuri Celtic Glasgow B în Cupa Challenge s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri East Kilbride în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri East Kilbride în Cupa Challenge încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri East Kilbride în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 2 din ultimele meciuri East Kilbride în Cupa Challenge s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri East Kilbride în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri East Kilbride în Cupa Challenge s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 4 din ultimele meciuri Celtic Glasgow B în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 3 din ultimele meciuri Celtic Glasgow B în Cupa Challenge s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.08.2023 19:40
Celtic Glasgow B a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
Celtic Glasgow B castiga prima repriza din 25% meciuri, East Kilbride FC din 42% meciuri.
Celtic Glasgow B castiga 25% din reprize, East Kilbride FC castiga 42%.
Cand Celtic Glasgow B conduce cu 1-0 acasa, castiga in 100% din meciuri.
Cand East Kilbride FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 100% din meciuri.
In Cupa Challenge, East Kilbride FC este intr-o forma mai buna decat Celtic Glasgow B
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Celtic Glasgow B inscrie 3 goluri cand joaca acasa iar East Kilbride FC inscrie 2 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!