CEFAT Tirol U20 - Alianca Atletica până la 20 ani 03.07.2026 prognoză
Predicții pentru meci
03/07/2026
CEFAT Tirol U20
Alianca Atletica până la 20 ani
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Va merge acest pronostic?
Votați pentru a vedea rezultatul
Alte pronosticuri
U20 Cearense
Juazeiro Ee CE-Ceara până la 20 de ani
Liga Nationala
Auckland City-Auckland FC Reserves
Meciuri Amicale de club
MTK Budapesta-Vasas
Campionatul Mongoliei. Premier Liga Națională
Khovd Western-Ulaangom City
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care CEFAT Tirol U20 și Alianca Atletica până la 20 ani au marcat primii în U20 Cearense al sezonului 2026/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale CEFAT Tirol U20 meciuri și Alianca Atletica până la 20 ani meciuri în cadrul turneului U20 Cearense
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CEFAT Tirol U20 și Alianca Atletica până la 20 ani la turneul U20 Cearense în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches CEFAT Tirol U20 in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches CEFAT Tirol U20 in U20 Cearense scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Alianca Atletica până la 20 ani in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Alianca Atletica până la 20 ani in U20 Cearense scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 of last matches CEFAT Tirol U20 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches CEFAT Tirol U20 in U20 Cearense had less than 2 goals
1 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Alianca Atletica până la 20 ani in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Alianca Atletica până la 20 ani in U20 Cearense had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 of last matches CEFAT Tirol U20 in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches CEFAT Tirol U20 in U20 Cearense scored at least 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Alianca Atletica până la 20 ani in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Alianca Atletica până la 20 ani in U20 Cearense scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CEFAT Tirol U20 nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri în U20 Cearense CEFAT Tirol U20 nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Alianca Atletica până la 20 ani
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CEFAT Tirol U20 nu a remizat
1 / 10 din ultimele meciuri în U20 Cearense CEFAT Tirol U20 nu au remizat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
2 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Alianca Atletica până la 20 ani nu a remizat
2 / 10 din ultimele meciuri în U20 Cearense Alianca Atletica până la 20 ani nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie CEFAT Tirol U20
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Alianca Atletica până la 20 ani nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri în U20 Cearense Alianca Atletica până la 20 ani nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!