Charleston Battery - Rhode Island FC 16.11.2024 prognoză
Predicții pentru meci
16/11/2024
Charleston Battery
Rhode Island FC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.11.2024 19:37
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Charleston Battery | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | 18 | 10 | 6 | 68 | 35 | 64 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Rhode Island FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | 12 | 15 | 7 | 56 | 41 | 51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Charleston Battery și Rhode Island FC la turneul Campionatul USL în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele ei meciuri Charleston Battery în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în Campionatul USL s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în Campionatul USL încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în Campionatul USL s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în Campionatul USL s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Rhode Island FC în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
3 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în Campionatul USL s-au încheiat la egalitate
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în Campionatul USL s-au încheiat la egalitate
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Charleston Battery nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul USL Charleston Battery nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Rhode Island FC nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul USL Rhode Island FC nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în Campionatul USL încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele ei meciuri Rhode Island FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în Campionatul USL s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Charleston Battery în Campionatul USL , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Rhode Island FC în Campionatul USL , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.11.2024 19:37
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!