Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Chiang Rai City - Khelang United 21.01.2024 prognoză

Predicții pentru meci

21/01/2024

Chiang Rai City

03:30

Khelang United

Bet:Total - Sub (2.5)

Cotele:1.69

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 21.01.2024 18:40

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
0
0
5

Statistică comparativă

10
Chibrituri
8
4
Câștigă
2
2
Extrage
3
4
Pierderi
3
16
A marcat
4
12
Primit
5
+4
Diferența de goluri
-1
5
Media golurilor din meci
1
1.6
Goluri marcate pe meci
0.5
1.2
Goluri primite pe meci
0.6
2.8
Ambele echipe au marcat
1.1
34.3'
Minute/Goluri marcate
86.1'

Cine va câștiga?

Chiang Rai City
CHI - %
Khelang United
KHE - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Chiang Rai City
CHI - 33%
Khelang United
KHE - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
8
4
Câștigă
2
2
Extrage
3
4
Pierderi
3
16
A marcat
4
12
Primit
5
+4
Diferența de goluri
-1
5
Media golurilor din meci
1
1.6
Goluri marcate pe meci
0.5
1.2
Goluri primite pe meci
0.6
2.8
Ambele echipe au marcat
1.1
34.3'
Minute/Goluri marcate
86.1'

Sfaturi pentru pariuri

Chiang Rai City

6 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat

Chiang Rai City

6 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în Campionatul Thailandei. Divizia a treia , cel puțin o echipă nu a marcat

Chiang Rai City Khelang United

1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat

Khelang United

7 / 8 din ultimele meciuri Khelang United în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat

Khelang United

6 / 7 din ultimele meciuri Khelang United în Campionatul Thailandei. Divizia a treia , cel puțin o echipă nu a marcat

Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu

Chiang Rai City

4 / 10 din ultimele ei meciuri Chiang Rai City în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Chiang Rai City

4 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în Campionatul Thailandei. Divizia a treia s-a încheiat cu o înfrângere

Khelang United

2 / 8 din ultimele meciuri Khelang United în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Khelang United

2 / 7 din ultimele meciuri Khelang United în Campionatul Thailandei. Divizia a treia încheiate cu victoria ei

Khelang United

1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Khelang United

Pariați:1x2 - C2

Chiang Rai City

3 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în Campionatul Thailandei. Divizia a treia s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C2

Chiang Rai City

2 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Chiang Rai City

2 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în Campionatul Thailandei. Divizia a treia s-au încheiat la egalitate

Khelang United

3 / 8 din ultimele meciuri Khelang United în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Khelang United

3 / 7 din ultimele meciuri Khelang United în Campionatul Thailandei. Divizia a treia s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Chiang Rai City

4 / 10 din ultimele ei meciuri Chiang Rai City în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Chiang Rai City

4 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în Campionatul Thailandei. Divizia a treia s-a încheiat cu o înfrângere

Chiang Rai City

1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Chiang Rai City

Khelang United

5 / 8 din ultimele meciuri în toate competițiile Khelang United nu a pierdut

Khelang United

5 / 7 din ultimele meciuri în Campionatul Thailandei. Divizia a treia Khelang United nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Chiang Rai City

4 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Chiang Rai City

4 / 10 din ultimele meciuri Chiang Rai City în Campionatul Thailandei. Divizia a treia încheiate cu victoria ei

Khelang United

3 / 8 din ultimele ei meciuri Khelang United în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Khelang United

2 / 7 din ultimele meciuri Khelang United în Campionatul Thailandei. Divizia a treia s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Coeficienți la momentul publicării prognozei 21.01.2024 18:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!