Club Atletico La Paz - Dorados de Sinaloa 29.08.2025 prognoză
Predicții pentru meci
29/08/2025
Club Atletico La Paz
Dorados de Sinaloa
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.08.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. Dorados de Sinaloa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Club Atletico La Paz | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NPL, Queensland
Brisbane City-Brisbane Roar sub 21
Brisbane City-Brisbane Roar II
Capital NPL, Feminin
Tuggeranong United FC (Woman)-West Canberra Wanderers FC (Women)
Australia. ACT National Premier League. Femei
Tuggeranong United (Femei)-West Canberra Wanderers (femei)
Japonia. Liga regională
International Pacific University-Baleine Shimonoseki
Aries Toshima-Universitatea Nihon
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Club Atletico La Paz și Dorados de Sinaloa au marcat primii în Liga de Expansion MX, Apertura al sezonului 2025/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Club Atletico La Paz meciuri și Dorados de Sinaloa meciuri în cadrul turneului Liga de Expansion MX, Apertura
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Club Atletico La Paz și Dorados de Sinaloa la turneul Liga de Expansion MX, Apertura în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Club Atletico La Paz în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în Liga de Expansion MX, Apertura s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în Liga de Expansion MX, Apertura încheiate cu victoria ei
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Dorados de Sinaloa
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în Liga de Expansion MX, Apertura s-au încheiat la egalitate
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
5 / 10 din ultimele ei meciuri Club Atletico La Paz în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în Liga de Expansion MX, Apertura s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Club Atletico La Paz
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Dorados de Sinaloa nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Apertura Dorados de Sinaloa nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în Liga de Expansion MX, Apertura s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în Liga de Expansion MX, Apertura s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Club Atletico La Paz nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Apertura Club Atletico La Paz nu au remizat
4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Dorados de Sinaloa nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în Liga de Expansion MX, Apertura Dorados de Sinaloa nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Club Atletico La Paz în Liga de Expansion MX, Apertura s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Dorados de Sinaloa în Liga de Expansion MX, Apertura s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 6 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Dorados de Sinaloa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.08.2025 19:40
In ultimele 6 intalniri, Club Atletico La Paz a castigat de 2 ori, au fost 2 egaluri, iar CSD Dorados Sinaloa a castigat de 2 ori. Golaverajul este 9-6 in favoarea CSD Dorados Sinaloa.
Club Atletico La Paz nu a castigat in ultimele 7 meciuri.
CSD Dorados Sinaloa nu a castigat nici un meci din ultimele 22 meciuri jucate in deplasare.
Cand joaca acasa, Club Atletico La Paz nu a pierdut niciodata cu CSD Dorados Sinaloa in ultimele 3 intalniri.
Anul trecut, Club Atletico La Paz a fost numarul 7 in clasament cu 4 puncte. Acum sunt numarul 12 cu 1 puncte.
Club Atletico La Paz castiga prima repriza din 17% meciuri, CSD Dorados Sinaloa din 33% meciuri.
Club Atletico La Paz castiga 17% din reprize, CSD Dorados Sinaloa castiga 33%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (0-0)
Cand Club Atletico La Paz conduce cu 1-0 acasa, castiga in 33% din meciuri.
Cand CSD Dorados Sinaloa conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
Cand Club Atletico La Paz este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 28% din meciuri.
Cand CSD Dorados Sinaloa este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Liga de Expansion MX, Apertura, CSD Dorados Sinaloa este intr-o forma mai buna decat Club Atletico La Paz
CSD Dorados Sinaloa's performance of the last 5 matches is better than Club Atletico La Paz's.
Club Atletico La Paz a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva CSD Dorados Sinaloa (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Club Atletico La Paz a castigat 2, CSD Dorados Sinaloa a castigat 1, 2 remize.
CSD Dorados Sinaloa a pierdut doar 1 din ultimele 3 meciuri in Liga de Expansion MX, Apertura contra Club Atletico La Paz.
Club Atletico La Paz a castigat doar 1 din ultimele 3 meciuri in Liga de Expansion MX, Apertura contra CSD Dorados Sinaloa.
Club Atletico La Paz inscrie 1.2 goluri intr-un meci impotriva CSD Dorados Sinaloa si CSD Dorados Sinaloa inscrie 1.6 goluri impotriva Club Atletico La Paz (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Club Atletico La Paz si CSD Dorados Sinaloa este 2.8.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Club Atletico La Paz si CSD Dorados Sinaloa este 1.
Club Atletico La Paz inscrie 1.64 goluri cand joaca acasa iar CSD Dorados Sinaloa inscrie 0.67 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Club Atletico La Paz a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
Cand a jucat in deplasare, CSD Dorados Sinaloanu a marcat nici un gol in acest sezon.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga de Expansion MX, Apertura.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!