Club Brugge - R. Charleroi 22.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
22/11/2025
Club Brugge
R. Charleroi
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.11.2025 18:44
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Brugge | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 9 | 2 | 3 | 21 | 13 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. R. Charleroi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | 20 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul USL
Loudoun United-Sporting Jax
National Premier Soccer League
FC Pride Elite-Southern Indiana Guardians FC
USL League Two
AFC Ann Arbor-Oakland County
Sporting Jax II-The Villages
Buffalo-Lorain County Leviathan FC
Lionsbridge-Hill City FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Club Brugge și R. Charleroi au marcat primii în Prima Divizie A al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Club Brugge meciuri și R. Charleroi meciuri în cadrul turneului Prima Divizie A
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Club Brugge și R. Charleroi la turneul Prima Divizie A în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 of last matches in all competitions Club Brugge played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Prima Divizie A Club Brugge played with a score of 0:0
3 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions R. Charleroi played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Prima Divizie A R. Charleroi played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
1 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
5 / 10 din ultimele meciuri R. Charleroi în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
5 / 10 din ultimele meciuri R. Charleroi în Prima Divizie A s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie R. Charleroi în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Club Brugge în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri R. Charleroi în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri R. Charleroi în Prima Divizie A încheiate cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie R. Charleroi
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Club Brugge în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Club Brugge
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile R. Charleroi nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Prima Divizie A R. Charleroi nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri R. Charleroi în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri R. Charleroi în Prima Divizie A s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie R. Charleroi în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 22.11.2025 18:44
Cel mai frecvent rezultat intre Club Brugge si Royal Charleroi este 1-0 cand Club Brugge joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre Club Brugge si Royal Charleroi este 1-0. 11 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 33 intalniri cu Club Brugge jucate acasa, Club Brugge a castigat 24, au fost 5 egaluri in timp ce Royal Charleroi a castigat de 4 ori. Diferenta de goluri a fost de 66-28 in favoarea echipei Club Brugge.
In ultimele 65 intalniri, Club Brugge a castigat de 41 ori, au fost 17 egaluri, iar Royal Charleroi a castigat de 7 ori. Golaverajul este 127-60 in favoarea Club Brugge.
Ultima victorie in deplasare a echipei Royal Charleroi impotriva echipei Club Brugge a fost in 2020.
Meciurile din sezonul trecut: 4-2 (Club Brugge acasa) si 1-1 (Royal Charleroi acasa).
In Prima Divizie A, Royal Charleroi a pierdut ultimele 3 meciuri in deplasare.
Stiati ca Club Brugge a marcat 33% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca Royal Charleroi a marcat 33% din goluri intre minutele 31-45?
Club Brugge nu a pierdut in ultimele 16 meciuri jucate acasa.
Cand joaca acasa, Club Brugge nu a pierdut niciodata cu Royal Charleroi in ultimele 4 intalniri.
Club Brugge nu a marcat in 0 din 6 meciuri jucate acasa in Prima Divizie A in acest sezon.
Royal Charleroi nu a marcat in 1 din 7 meciuri jucate in deplasare in Prima Divizie A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Club Brugge pentru meciurile jucate acasa este: 5-1-0.
Christos Tzolis este golgheterul echipei Club Brugge cu 5 goluri. Parfait Guiagon a marcat de 4 ori pentru Royal Charleroi.
Carlos Roberto Forbs Borges este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Club Brugge cu 15 reusite. Aurelien Scheidler este cel mai bun co-autor pentru Royal Charleroi cu (3) reusite.
Royal Charleroi a marcat cel putin un gol in 6 meciuri consecutive.
Club Brugge castiga prima repriza din 47% meciuri, Royal Charleroi din 35% meciuri.
Club Brugge castiga 47% din reprize, Royal Charleroi castiga 35%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Club Brugge.
In ultima intalnire Club Brugge a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand Club Brugge conduce cu 1-0 acasa, castiga in 90% din meciuri.
Cand Royal Charleroi conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 70% din meciuri.
Cand Club Brugge este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 50% din meciuri.
Cand Royal Charleroi este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 16% din meciuri.
In Prima Divizie A, Club Brugge este intr-o forma mai buna decat Royal Charleroi
Club Brugge's performance of the last 5 matches is better than Royal Charleroi's.
Club Brugge a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva Royal Charleroi (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Club Brugge a castigat 3, Royal Charleroi a castigat 0, 2 remize.
Club Brugge a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Prima Divizie A contra Royal Charleroi.
Royal Charleroi a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Prima Divizie A contra Club Brugge.
Club Brugge inscrie 3 goluri intr-un meci impotriva Royal Charleroi si Royal Charleroi inscrie 1.6 goluri impotriva Club Brugge (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Club Brugge si Royal Charleroi este 4.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Club Brugge si Royal Charleroi este 2.4.
Club Brugge inscrie 2.57 goluri cand joaca acasa iar Royal Charleroi inscrie 1.25 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!