Club Nacional Montevideo - C.A. Cerro 10.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
10/05/2026
Club Nacional Montevideo
C.A. Cerro
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.05.2026 19:44
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Club Nacional Montevideo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 1 | 7 | 22 | 21 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. C.A. Cerro | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 2 | 4 | 8 | 8 | 20 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Premier League
Azam-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City-TRA United
Coastal Union-Pamba Jiji
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Club Nacional Montevideo și C.A. Cerro au marcat primii în Primera Division al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Club Nacional Montevideo meciuri și C.A. Cerro meciuri în cadrul turneului Primera Division
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Club Nacional Montevideo și C.A. Cerro la turneul Primera Division în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele ei meciuri Club Nacional Montevideo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Club Nacional Montevideo în Primera Division s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Club Nacional Montevideo
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile C.A. Cerro nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Primera Division C.A. Cerro nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 10 din ultimele meciuri Club Nacional Montevideo în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Club Nacional Montevideo în Primera Division , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri C.A. Cerro în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri C.A. Cerro în Primera Division , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Club Nacional Montevideo nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în Primera Division Club Nacional Montevideo nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile C.A. Cerro nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Primera Division C.A. Cerro nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Club Nacional Montevideo în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Club Nacional Montevideo în Primera Division încheiate cu victoria ei
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Club Nacional Montevideo
6 / 10 din ultimele ei meciuri C.A. Cerro în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri C.A. Cerro în Primera Division s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Club Nacional Montevideo în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Club Nacional Montevideo în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri C.A. Cerro în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri C.A. Cerro în Primera Division s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Club Nacional Montevideo nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Primera Division Club Nacional Montevideo nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie C.A. Cerro
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.05.2026 19:44
Cel mai frecvent rezultat intre Club Nacional de Football si CA Cerro este 2-0 cand Club Nacional de Football joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre Club Nacional de Football si CA Cerro este 2-0. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 16 intalniri cu Club Nacional de Football jucate acasa, Club Nacional de Football a castigat 14, au fost 2 egaluri in timp ce CA Cerro a castigat de 0 ori. Diferenta de goluri a fost de 44-13 in favoarea echipei Club Nacional de Football.
In ultimele 38 intalniri, Club Nacional de Football a castigat de 21 ori, au fost 10 egaluri, iar CA Cerro a castigat de 7 ori. Golaverajul este 70-41 in favoarea Club Nacional de Football.
Stiati ca Club Nacional de Football a marcat 32% din goluri intre minutele 31-45?
Club Nacional de Football a pierdut 3 meciuri consecutive.
CA Cerro nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
CA Cerro nu a castigat nici un meci din ultimele 7 meciuri jucate in deplasare.
Cand joaca acasa, Club Nacional de Football nu a pierdut niciodata cu CA Cerro in ultimele 16 intalniri.
Club Nacional de Football nu a marcat in 2 din 6 meciuri jucate acasa in Primera Division in acest sezon.
CA Cerro nu a marcat in 3 din 6 meciuri jucate in deplasare in Primera Division in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei CA Cerro pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-1-5.
Maximiliano Gomez Gonzalez este golgheterul echipei Club Nacional de Football cu 14 goluri. Alejo Macelli a marcat de 6 ori pentru CA Cerro.
Gonzalo Rodrigo Carneiro Mendez este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Club Nacional de Football cu 15 reusite. Brahian Milton Aleman Athaides este cel mai bun co-autor pentru CA Cerro cu (2) reusite.
Anul trecut, Club Nacional de Football a fost numarul 2 in clasament cu 28 puncte. Acum sunt numarul 9 cu 19 puncte.
Anul trecut, CA Cerro a fost numarul 12 in clasament cu 13 puncte. Acum sunt numarul 16 cu 10 puncte.
Club Nacional de Football a primit gol in fiecare din ultimele 9 meciuri.
Club Nacional de Football a marcat cel putin un gol in 7 meciuri consecutive.
Club Nacional de Football castiga prima repriza din 35% meciuri, CA Cerro din 18% meciuri.
Club Nacional de Football castiga 35% din reprize, CA Cerro castiga 18%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (0-0)
Cand Club Nacional de Football conduce cu 1-0 acasa, castiga in 94% din meciuri.
Cand CA Cerro conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 75% din meciuri.
Cand Club Nacional de Football este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 30% din meciuri.
Cand CA Cerro este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Primera Division, CA Cerro este intr-o forma mai buna decat Club Nacional de Football
Club Nacional de Football's performance of the last 5 matches is better than CA Cerro's.
Club Nacional de Football a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva CA Cerro (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Club Nacional de Football a castigat 3, CA Cerro a castigat 1, 1 remize.
Club Nacional de Football a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Primera Division contra CA Cerro.
CA Cerro a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Primera Division contra Club Nacional de Football.
Club Nacional de Football inscrie 1.6 goluri intr-un meci impotriva CA Cerro si CA Cerro inscrie 0.8 goluri impotriva Club Nacional de Football (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Club Nacional de Football si CA Cerro este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Club Nacional de Football si CA Cerro este 0.8.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Primera Division.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Club Nacional de Football inscrie 1.68 goluri cand joaca acasa iar CA Cerro inscrie 0.68 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!