Coritiba - Independente FSJ 15.01.2025 prognoză
Predicții pentru meci
15/01/2025
Coritiba
Independente FSJ
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Independente FSJ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Coritiba | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
FK Akron-2 Tolyatti-Zenit - Ijesvsk
Dinamo Barnaul-Kdv Tomsk
Cupa FA
Busan Transportation Corporation-Gijang United FC
Gyeongju KHNP-Seosan Pioneer FC
Pyeongtaek Citizens-Yeoju
Cupa Rusiei. Femei
Rubin (femei)-FC Dinamo Moscow (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Coritiba și Independente FSJ la turneul Paranaense în sezonul 2025/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coritiba nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Coritiba nu au remizat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Independente FSJ nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Independente FSJ nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 of last matches Coritiba in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Coritiba in Paranaense had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Independente FSJ in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Independente FSJ in Paranaense had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
8 / 10 of last matches Coritiba in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Coritiba in Paranaense scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Independente FSJ in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Independente FSJ in Paranaense scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Coritiba nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Coritiba nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Independente FSJ
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Coritiba în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Coritiba în Paranaense , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Independente FSJ în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Independente FSJ în Paranaense , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 of last matches in all competitions Coritiba played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Paranaense Coritiba played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Independente FSJ played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Paranaense Independente FSJ played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!