CR Vasco da Gama - Santos 14.05.2023 prognoză
Predicții pentru meci
14/05/2023
CR Vasco da Gama
Santos
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.05.2023 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Santos | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. CR Vasco da Gama | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CR Vasco da Gama și Santos la turneul Brasilero Seria A în sezonul 2023/2023
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches in all competitions CR Vasco da Gama played with a score of 0:0
1 / 5 of last matches in Brasilero Seria A CR Vasco da Gama played with a score of 0:0
6 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in all competitions Santos played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Brasilero Seria A Santos played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri CR Vasco da Gama în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 5 din ultimele meciuri CR Vasco da Gama în Brasilero Seria A s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Santos în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Santos în Brasilero Seria A încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Santos
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 of last matches Santos in all competitions scored at least 3 goals
3 / 10 of last matches Santos in Brasilero Seria A had at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
4 / 10 din ultimele meciuri CR Vasco da Gama în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 5 din ultimele meciuri CR Vasco da Gama în Brasilero Seria A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Santos în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Santos în Brasilero Seria A s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele meciuri CR Vasco da Gama în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 5 din ultimele meciuri CR Vasco da Gama în Brasilero Seria A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Santos în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Santos în Brasilero Seria A s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Santos în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri CR Vasco da Gama în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 5 din ultimele meciuri CR Vasco da Gama în Brasilero Seria A s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie CR Vasco da Gama
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Santos nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria A Santos nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.05.2023 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre CR Vasco da Gama RJ si Santos FC SP este 1-0 cand CR Vasco da Gama RJ joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre CR Vasco da Gama RJ si Santos FC SP este 1-1. 4 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 15 intalniri cu CR Vasco da Gama RJ jucate acasa, CR Vasco da Gama RJ a castigat 7, au fost 5 egaluri in timp ce Santos FC SP a castigat de 3 ori. Diferenta de goluri a fost de 23-14 in favoarea echipei CR Vasco da Gama RJ.
In ultimele 34 intalniri, CR Vasco da Gama RJ a castigat de 11 ori, au fost 8 egaluri, iar Santos FC SP a castigat de 15 ori. Golaverajul este 52-41 in favoarea Santos FC SP.
CR Vasco da Gama RJ a jucat 4 meciuri consecutive acasa fara a castiga.
Santos FC SP a pierdut 3 meciuri consecutive in deplasare.
Anul trecut, Santos FC SP a fost numarul 2 in clasament cu 10 puncte. Acum sunt numarul 8 cu 7 puncte.
CR Vasco da Gama RJ a primit gol in fiecare din ultimele 6 meciuri.
CR Vasco da Gama RJ castiga prima repriza din 37% meciuri, Santos FC SP din 19% meciuri.
CR Vasco da Gama RJ castiga 37% din reprize, Santos FC SP castiga 19%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost CR Vasco da Gama RJ.
In ultima intalnire CR Vasco da Gama RJ a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand CR Vasco da Gama RJ conduce cu 1-0 acasa, castiga in 76% din meciuri.
Cand Santos FC SP conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 85% din meciuri.
Cand CR Vasco da Gama RJ este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 20% din meciuri.
Cand Santos FC SP este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 4% din meciuri.
In Brasilero Seria A, CR Vasco da Gama RJ este intr-o forma mai buna decat Santos FC SP
Santos FC SP's performance of the last 5 matches is better than CR Vasco da Gama RJ's.
In ultimele 5 intalniri, CR Vasco da Gama RJ a castigat 2, Santos FC SP a castigat 2, 1 remize.
Santos FC SP a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Brasilero Seria A contra CR Vasco da Gama RJ.
CR Vasco da Gama RJ a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Brasilero Seria A contra Santos FC SP.
CR Vasco da Gama RJ inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Santos FC SP si Santos FC SP inscrie 1.4 goluri impotriva CR Vasco da Gama RJ (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre CR Vasco da Gama RJ si Santos FC SP este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre CR Vasco da Gama RJ si Santos FC SP este 1.4.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Brasilero Seria A.
CR Vasco da Gama RJ inscrie 1.77 goluri cand joaca acasa iar Santos FC SP inscrie 0.81 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
In Brasilero Seria A, Santos FC SP este intr-o forma mai buna decat CR Vasco da Gama RJ
CR Vasco da Gama RJ nu a castigat in ultimele 4 meciuri.
Alex Teixeira este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de CR Vasco da Gama RJ cu 15 reusite. Stiven Mendoza este cel mai bun co-autor pentru Santos FC SP cu (2) reusite.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!