Crusaders Strikers - Larne (Femei) 06.06.2025 prognoză
Predicții pentru meci
06/06/2025
Crusaders Strikers
Larne (Femei)
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Crusaders Strikers FC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Larne Ladies (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Carioca, Serie A2
Marica-Petropolis
Sao Goncalo-Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
Resende-Americano Rio de Janeiro
America Rio de Janeiro-Serrano Petropolis
Araruama-Associacao Desportiva Cabofriense
Olaria Atletico Clube-Bonsucesso
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Crusaders Strikers și Larne (Femei) au marcat primii în Premier League, Feminin al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Crusaders Strikers meciuri și Larne (Femei) meciuri în cadrul turneului Premier League, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Crusaders Strikers și Larne (Femei) la turneul Premier League, Feminin în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
2 / 3 of last matches Crusaders Strikers in all competitions had less than 3 goals
2 / 3 of last matches Crusaders Strikers in Premier League, Feminin had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Larne (Femei) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Larne (Femei) in Premier League, Feminin had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
1 / 3 of last matches Crusaders Strikers in all competitions had less than 2 goals
1 / 3 of last matches Crusaders Strikers in Premier League, Feminin had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Larne (Femei) in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Larne (Femei) in Premier League, Feminin had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
2 / 3 din ultimele meciuri Crusaders Strikers în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 3 din ultimele meciuri Crusaders Strikers în Premier League, Feminin încheiate cu victoria ei
8 / 10 din ultimele ei meciuri Larne (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri Larne (Femei) în Premier League, Feminin s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 3 din ultimele meciuri în toate competițiile Crusaders Strikers nu a pierdut
2 / 3 din ultimele meciuri în Premier League, Feminin Crusaders Strikers nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 3 din ultimele meciuri Crusaders Strikers în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 3 din ultimele meciuri Crusaders Strikers în Premier League, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Larne (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Larne (Femei) în Premier League, Feminin , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 3 of last matches in all competitions Crusaders Strikers played with a score of 0:0
1 / 3 of last matches in Premier League, Feminin Crusaders Strikers played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Larne (Femei) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Premier League, Feminin Larne (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!